Çağrı Merkezi:

Profesyonel Moto Kurye Ekibi İle

İstanbul geneli ve şehirler arası motorlu kurye hizmetleri

Kurye İhtiyaçlarınıza ANINDA ÇÖZÜM

Kurye İhtiyaçlarınıza ANINDA ÇÖZÜM Oluyoruz. 1996 yılında kurulan şirketimiz, Kurye Taşımacılık Turizm Limited Şirketi, o tarihten bu yana İstanbul içinde hızlı ve güvenli motorlu kurye taşıma hizmetini tüm İstanbullulara sunan ve kendi sektöründe güven ve daima kalıcılık sembolü olmuş bir hizmet kuruluşudur. Yapmış olduğumuz hızlı hizmet ve güvenli taşımacılık kalitesine asla mütevazı hedefler koymayan şirketimiz; gelişmiş teknolojik enstrümanları da kullanarak, kurye taşımacılık sektöründe lider kuruluşlar arasında yer almaktadır. Sürekli olarak müşteri memnuniyet ilkesi ve kusursuz kalite anlayışı kurumsal vizyonumuzu oluşturmuştur. Her zaman müşteri memnuniyeti kalitemizin simgesidir.

MOTORLU KURYE

Şehirler arası motorlu kurye denildiği zaman, Türkiye`deki büyükşehirlerin başında gelen İstanbul, Ankara, Bursa, İzmit gibi yakın çevrelere teslim süresi aynı gün olan acil ve önemli evraklarınızı şehirler arası hızlı olan kuryelerimizle zamanında teslim işlemini yapmaktayız.

ARABALI KURYE

Motorsikletle çalışan kuryelerin taşıyamayacağı büyüklükteki ve ağırlıktaki gönderileriniz için tüm İstanbul için arabalı kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Muhteşem kurye olarak göndereceğiniz gönderinin büyüklüğüne yada ağırlığına göre araçlı olan kurye tahsis

UÇAK KARGO

Firmamız çalıştığı Uçak Kargo Şirketleri sayesinde gönderilerinizi başka illere direkt olarak uçaklar ile göndermekte, bu sayede oldukça hızlı bir şekilde Hava Kargo Taşımacılığı hizmetini gerçekleşebilmektedir. Türk Hava Yolları Kargo hava kargo ile gelinebilmektedir.

image
image
image
image

Şehirler Arası Kurye

Misyonumuz - Büyük bir kurye şirketi güvencesine ve kalitesine uygun katma değerli kurye ve toplu dağıtım ürünleri ile sektörde aranan, seri ve toplu dağıtım kuruluşu olmak. Personel kalitesini en üst düzeyde tutarak müşteri odaklı kültürü tüm çalışanlarına aşılamak. Gerekli eğitim ve koruyucu tedbirlerle kaza, hasar, kayıp oranlarını asgaride tutmak. Müşterilerin evraklarını yada eşyalarını sigortalı olarak taşımaktır. Vizyonumuz - Profesyonel yetkin kadrosuyla, taşıma grubu şirketleri ile sinerji sağlayarak ve müşterilere entegre çözümler sunarak ilk tercih edilen firmalardan biri olmak ve karlı büyüyerek taşımacılık ve toplu dağıtım sektörünün lider kurulusu olmak gerçekten şirketimizin statüsündeki vizyonu olmuştur.

Çeliktepe Kurye
Avrupa Kurye
Kocasinan Kurye
image
image
image
image