Yeşilköy Kurye Hizmetleri

Yeşilköy kurye hizmetleri şirketi personellerine ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Bizi aradığınız andan itibaren 30 - 60 dakika içinde teslimat sağlanır, evrak, eşya yada kolinizin teslimatından hemen sonra tarafınıza bilgi verilir.

Yeşilköy ekspress kurye Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Bu teslimat şekli en hızlı olan kuryecilik uygulamalarından birisidir.

yeşilköy kurye

24 Saat sürekli kurye hizmeti

24 Saat Uygulamalarımız,
Yeşilköy Motorlu Kurye Hizmeti,
Yeşilköy Arabalı Kombolu Kurye Hizmeti,
Yeşilköy Acil Ekpres Kurye Hizmeti,
Yeşilköy Ucuz Kurye Hizmeti,
Yeşilköy Express Motorlu Kurye Hizmeti,
Yeşilköy Yaya Kurye Hizmeti,
Yeşilköy Gece Kurye Hizmeti,
Yeşilköy Acil İlaç Hizmeti,

Yeşilköy çevresinde bulunan ulakların sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. 24 Saat sürekli kurye hizmeti yalnızca şubemizde gerçekleşiyor. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş, göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Yeşilköyde hızlı neredeyse bir gemi kadar güvenli kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Bunları bilmeniz için yazıyorum, okumanız sizin en doğal hakkınızdır.

Yeşilköy Hakkında Tarihsel Bilgiler
1203 yılında Haçlılar'ın Latin ordusu Yeşilköy sahiline çıktı. Bir yıl sonra 4. Haçlı Seferi'nde İstanbul işgal edilmiş olacaktı. 19. yüzyılda tüm köy güçlü Ermeni Dadyan ailesine aitti, Sultan'ın bir hediyesi olarak sahip olmuşlardı. Kırım Savaşı sırasında Fransızlar buraya yerleşti ve üç fenerinden birisini yaptılar. Yeşilköy semti tarihteki önemli birkaç dönüm noktasına sahne olmuş bir semttir. 1878 Savaşında Ruslar Yeşilköy'de karargah kurdular ve 1877-1878 Osmanlı-Rus Savaşı'nın sonuçlarını kayda geçiren Ayastefanos Antlaşması burada imzalandı. Yeşilköy kurye şubesi olarak hizmetlerimizie uzun tarihten bu yana devam ediyoruz.

bahçeşehir kurye için bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.

Yorum ekle