Yakacık Kurye Motorlu Hizmetleri

Yakacık Kurye Motorlu Hizmetleri olarak, eğitim ve bilgi aktarımıyla kuryelerimiz özenle seçilmiş temiz kıyafetleri içerisinde saygın iletişim kurallarını gerçekleştirirken, dizel benzinli araçlarıyla 24 saat yollarda sizler için gezmektedir. Kalite anlayışının çalışmasında her müşteriye ayrıcalık olarak sunabilme başarısını sergilemiş olan personellerimizin yanı sıra teknik ve teknolojik tüm yenilikler de müşterilerimize daha verimli hizmet sağlamak için kullanılıyor. Kurum içi eğitimleri düzenli ve programlı bir biçimde gerçekleşen personellerimiz, gerek kurum içi gerekse saha çalışmalarında dünya standartlarına uygun davranış örneği sergiliyor.

Vizyonumuzu oluşturan semtten tüm semtlere kısa süre zarfında ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini yaparak yüzünüzü güldürmemiz gerekir. Böylelikle başarımızın sırrınıda sizlerle paylaşıyoruz. Sadece bir telefon uzaklığındayız. Operasyon merkezimize işlem kaydınızı bıraktıktan sonra size en yakın kuryemiz yönlendirilecek sonrasında güçlü motoruna binip söylediğiniz adrese doğru yol alacaktır.

Şehir içi posta, evrak,paket, koli ve dosya benzeri taşınırları en uygun fiyata ulaştıran şubemiz ile hizmette birinci sınıf seçimi rahatlıkla yapmış olursunuz. Haftanı yedi günü, günün yirmi dört saati sizlere hizmet veren şubemize bir telefonla hemen ulaşabilirsiniz.

Yakacık Kurye Çalışmalarımız


Yakacık Motorlu Kurye Hizmeti | Yakacık Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Yakacık Evrak Gönderimi | Yakacık Ucuz Kurye Hizmeti | Yakacık Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Yakacık Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Herkese Veriyoruz.

Yılların bize verdiği güç ile ideallerimize ulaşıyoruz. Yakacık kurye çalışmalarımız müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek  önceliğimizdir. Tecrübeli ve eğitimli personeli ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, yarattığı müşteri memnuniyeti ile  ülkemiz ve yakın coğrafyası için örnek iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile gerek Türkiye’de gerekse yurt dışında tercih edilen bir kurum olmaktır. Bunu anlatmak gerekirse, belgelerimizden güç alan ekibimizin ruhunu asla yalnız bırakmayacağız. Hedefini sürekli yüksek tutarak kurye sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmanın yanı sıra farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktadır. Bunları yanlış anlamanıza gerek yoktur. Biz sektördeki tek olan kurye firmasıyız.

Bizim cebimizi doldurmak için gelen kurye taleplerini uzun yıllara yayılmış tecrübesiyle ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla karşılamak amacıyla oluşturulmuş kurye yönlendirme birimleridir. Sizlerden gelen kurye taleplerini en kısa sürelerde sizlerden aldırır ve alıcılarına en kısa sürede ulaştırırlar.Dünya standartlarında gelişen kurye hizmetlerine uygun örnek hizmetler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz kurye sektöründe önder bir kurye firması olmaktadır. Bunuda başaracağımızı biliyoruz.

Yakacık Hakkında Bazı Gerçekler
Yakacık semti tarihsel bakımdan oldukça eski bir yerleşim alanıdır. Bizans dönemi ve Osmanlı Döneminde sayfiye yerleşimi olarak kullanılmıştır. Özellikle Osmanlı'nın son dönemlerinde 1700'lü yıllar sonrasına ait hâlâ ayakta duran tarihi eseri bulunmaktadır. Osmanlı Saray mensubu ve Paşalarının yazlık amacı ile kullandıkları köşkler bulunmaktadır. Bunlar içinde en bilineni Kaptan-ı Derya Hasan Paşa'ya (Bahriye Nazırı) ait olan taş köşktür.(Taş köşk'ün yıkılmasından sonra yerine yapılan konutların yanına birebir aynısı yeniden inşa edilmektedir) Hasan Paşa'nın bölgeye yapmış olduğu katkılar sonucu halk onun adını taşıyan bir ilköğretim okulu da yaptırmıştır.

Bir diğer önemli kalıntı ise Zeynep Sultan tarafından Sema Hatun adına yapılan hayrat çeşmesidir. Asırlık Çınar ağaçları hala günümüzde yaşayan ender yaşam alanlarıdır. Merkez bozulmamakla birlikte yerleşen nüfusun merkez çevresinde oluşturdukları yeni mahalleler eski zeytinlik, üzüm bağları ve ormanlık alanlar yok edilerek kurulduğu için İstanbul'un betonlaşmasından nasibini almıştır. Cumhuriyet'in ilk yıllarında genişlemeye başlayan semtte ağırlıklı olarak Ermeni ve Rum kökenli vatandaşlarımızın yaşıyor olmasına rağmen barış ortamında hep birlikte yaşamaya iyi bir örnek teşkil etmişlerdir. Ancak günümüzde bu bölgede yaşadığı bilinen Ermeni ve Rum kökenli birileri bulunmamakla beraber, gün geçtikçe doğu kökenli vatandaşlarımızın sayısı artmaktadır.

Bugün yeşil alanlar bir bir yok olmakta, semtin karakteristik tüm özellikleri kaybolmaktadır. Bilinçsiz kentleşme, aşırı göç dalgası sebebiyle; eski halinden çok şey kaybetmiş olan Yakacık'tan sadece ve sadece Ayazma çay bahçeleri kalmıştır. Yeşil alanları kurtarmaya çalışan personel kadromuzun sağladığı yararları gözlemlerseniz Yakacık kurye ekibinin ne kadar hassas bir kalbi olduğunu anlarsınız.

Dudullu kurye için tıklayınız...

Yorumlar   

+1 #1 Elif 16-06-2015 06:46
Hizmetiniz için teşekkürler, hem hızlı hem güvenilir
Alıntı

Yorum ekle