Dakik Unkapanı Kurye Şirketi Tel:(212) 356 93 24
Hızımız garanti & güvencemizdir.

Unkapanı motorlu kurye ekibinin müşterilerine sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Unkapanı içinde veya dışında göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Teslimat sonrası bilgilendirilirsiniz. Deneyim, bilgi, birikim ve geçmişten aldığımız güç ile ideallerimize ulaşıyoruz. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek  önceliğimizdir.Unkapanı Kurye Sektöründeki Bazı Uygulamalar
Unkapanı Motorlu Kurye Hizmeti - Unkapanı Arabalı Kurye Hizmeti - 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti - Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti - Unkapanı Evrak Gönderimi - Unkapanı Ucuz Kurye Hizmeti - Unkapanı Yaya Kurye Hizmeti - Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti - Unkapanı Gece Kurye Hizmeti - Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Şirket içi tecrübeli ve eğitimli personeli ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, yarattığı müşteri memnuniyeti ile  ülkemiz ve yakın coğrafyası için örnek iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile gerek Türkiye’de gerekse yurt dışında tercih edilen bir kurum olmaktır. Hedefini sürekli yüksek tutarak kurye sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmanın yanı sıra farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktadır. Dünya standartlarında gelişen kurye hizmetlerine uygun örnek hizmetler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz kurye sektöründe önder bir kurye firması olmaktadır. Sektörünün öncü hizmetlerini üstlenerek ve bu hizmetlerin en iyisi olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir. Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisi kapsamına girmiştir.

Müşteri politikası her geçen gün daha da öz verili çalışmalara doğru gitmektedir. Siz de bu yapılar arasında hizmet görmek isterseniz bizimle iletişimde bulunmanız yeterli olacaktır. Kurye alanında en son teknoloji kullanılarak hizmette sınır tanımayan birçok çalışmayı görebileceksiniz. Hizmeti ayaklarınıza kadar getiren firma, adından artık sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Posta, evrak yada eşyalarınızın gönderildimi problemine son vermek için Unkapanı içindeki kurye hizmetlerimizden mutlaka faydalanınız.

Unkapanı Neresidir?
Unkapanı, müzikçilerin, plakçıların olduğu otorumluk bir semttir. Yakın tarihte Osmanlılar zamanında bazı satış yerlerinde Arapça´da Kabban adını taşıyan büyük teraziler bulunduğundan, bu tip yerlere Kapan denirdi.O dönemde un ve tahılların muhafaza edildiği hanlar burada bulunuyordu.Bugünkü Unkapanı sahiline buğday ve arpa yüklü gemiler demirlediğinden, semt 19. yüzyılda bu ismi almıştır.Ayrıca kapanlara getirilen ürünlere göre yağkapanı ve balkapanı(sirkeci'de Balkapanı Hanı) adını alan çeşitleri de vardır. Unkapanı müzik kurye federasyonu sizler için her zaman var. Bizi takip ediniz.

Yorum ekle