Topkapı Motorlu Kurye Şirketi

Güvenli teslimatın hiç bir kuralını çiğnemeden güvenli şekilde ulaşım amacıyla hizmet sunan Topkapı kurye, 1996 yılından itibaren kurumsal kimliği çerçevesinde ilkeli ve sorumlu firma anlayışına sahip çıkarak, dünya standartlarında teslimatlarını başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Geçmiş yıllarda edindiği deneyim ve birikim ile bugün lider konumunu her geçen gün pekiştiren İnci Kurye, mavi küredeki sektör gelişmelerini de aynı hızda takip ederek günümüz müşteri beklentilerine göre ülkemizde yeniden şekillendirme çalışmalarını da aksatmadan yerine getiriyor.

Hem bireysel talepleriniz hem de işletme talepleriniz karşısında disiplinli ve öz verili bir biçimde faaliyetlerini hayata geçiren şirketimiz, teknolojik yenilenmeyi sonuna kadar kullanırken, aynı zamanda kalifiye personel eğitimlerini de periyodik olarak yerine getiriyor. Özenli ve iş ahlakına uygun bir program eşliğinde tüm Topkapıya hizmeti kaliteden ödün vermeden sunan firmamız, hizmet kalitesinin karşılığını da almış olduğu çeşitli ödüller ile pekiştirmiş bulunuyor.

Dünya ölçeğinde hizmet bekleyenlerin adresi olan İnci Kurye ile siz de ayrıcalığınızı yaşayacak, tüm kuryelerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmesinin keyfini yaşayacaksınız.

topkapı kurye

0212-356 93 24

Şirketinizin gönderilerinizin çok fazla ve maliyeti sizi düşündürüyor mu? Haberci kiralayarak maliyetlerinizin çok altına çalışabilirsiniz. Kiralık olarak bulundurulan kurye ile sadece size hizmet eden bir kuryeniz olur. Aylık, 6 aylık, yıllık ulak kiralama hizmetlerimiz mevcuttur.  kiralamak kapınızın önünde bekleyen ve sizin için çalışan bir kadrolu personel gibidir. İstediğiniz adrese gönderebilir, istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.

Topkapı kurye işleyişi aşağıdaki gibi oluyor,
1- Topkapı Gece Motorlu Kurye teslimatları 2- Topkapı Motorlu Kurye 3- Topkapı Arabalı Kurye 4- Topkapı Ucuz Kurye 5- Topkapı Acil Motorlu Kurye 6- Topkapı Ucuz Motorlu Kurye 7- Topkapı Express Motorlu Kurye şirketi 8- Topkapı Yaya Kurye 9- Topkapı Acil İlaç Hizmetleri

Firmamızın sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş personellerimizle göndermek veya almak istediğiniz tüm posta, koli ve evraklarınız güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Başta Topkapı ve mahalleleri olmak üzere yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Kesinlikle firmanın en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir.

Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayarak işlerinde en iyisini yapmayı amaçlamışlardır. Sizlere, moto kurye, express kurye, gece kurye, yaya kurye hizmetleri ile de 7/24 yardımcı olmaktadır. Özellikle Topkapı caddesinde bulunan motorize habercilerin vermiş olduğunuz gönderilerinizi İstanbul’un her semtine sadece birkaç saat içinde ulaştırmaktadır. Sizlerde kuryelerinizi güvenli bir şekilde emanet etmek ve zamanında gönderilerinize ulaşmak istemez misiniz? Adamlarımız sizler için bu hizmeti en iyi şekilde vermektedir. O halde kurye işlemleri için sekreterlerimizi aramak için zaman kaybetmeyiniz. Her zaman sizin ve şirketinizin yanında olan Topkapıda bulunan hızlı, garantili kurye evraklarınızın sorumluluğu altındadır.

Küçükçekmece kurye tıklayınız...

Yorumlar   

+6 #2 ahmet154 02-06-2015 12:59
Topkapı kurye çalışmalarımızd a ödüllü bir firma ile çalışmanın onurunu yaşıyoruz.
Alıntı
+6 #1 Topkapı kurye 25-05-2015 12:23
Siz değerli müşterilerimize daha nitelikli hizmet vermek ve kalite standartlarını daha yaygın şekilde yerine getirmek için soru, düşünce, yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.
Alıntı

Yorum ekle