Sütlüce Kurye Şirketi

İnci Kurye şirketi bünyesine aldığı yeni 23 adet eleman ile şubemiz şimdi daha hızlı ve ekonomik bir çalışmayı hayata geçiriyor. Çalışan kuryelerimizde bulunan ortak noktalı telefonlar sayesinde sistem otomatik gönderi alınacak adresten en yakın kuryemizi tespit edip personeli uyarır. Bu sayede aksaklıklar önlenir ve doğru adrese en kısa zamanda ulaşır. Bu hizmeti tüm müşterilerimize ilk ve en büyük firma olduğumuzu garantilemek için yeniliyoruz. Haftanın hergünü, günün 24 saati hizmet vermekteyiz. Gece 12'den itibaren ihtiyaçlarınızı nöbetçi kuryelerimiz karşılamaktadır.

Eğitimli ve uzman kadrosuyla, Sütlüce kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir. Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar. Her zaman hijyenik ortamda hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

sütlüce kurye

Sütlüce Kurye Firmamızın Uygulamaları


Sütlüce Motorlu Kurye Hizmeti
Sütlüce Arabalı Kurye Hizmeti
7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
Sütlüce Evrak Gönderimi
Sütlüce Ucuz Kurye Hizmeti
Sütlüce Yaya Kurye Hizmeti
Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
Sütlüce Gece Kurye Hizmeti
Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Büyükşehirin her semtine ve yakın illere deneyimli ve hızlı kuryelerimizle, kurye ve dağıtım hizmetini en hızlı ve güvenli şekilde vermekteyiz. Sütlüce Kurye firmamızın uygulamaları olarak hızlı, kaliteli, güvenilir kurye hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli amacımızdır. Evrak, koli, paket, eşyalarınız güven içinde garantili olarak 1 veya 2 saat içinde istediğiniz adrese ulaştırır. Kuryelerimize ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabileceğiniz şekilde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bu güne kadar memnuniyetini gördüğümüz yüzlerce müşterimiz gibi sizlerin de memnuniyeti için çalışmaktayız. Önce müşteri memnuniyeti ilkesini herkese aşıladık.

Sütlüce, İstanbul'un Beyoğlu ilçesine bağlı mahallelerden biridir. Güneyinde Halıcıoğlu, kuzeyinde ve batısında Haliç, doğusunda Örnektepe vardır. Cumhuriyetin ilk yılında İstanbul'un en büyük kesimhanesi Sütlüce'ye inşa edildi. Bu kesim tesisleri, 61 yıl hizmet veridkten sonra Haliç'te yarattıkları yüksek hava ve su kirliliği nedeniyle kapatıldılar. Haliç için başlatılan kapsamlı temizleme çalışmaları ve gözden geçirilen kent planlarıyla birlikte bölgenin çehresi hızla değişmeye başladı. Miniatürk, Santralistanbul ve Rahmi M. Koç Müzesi gibi yapıların inşasıyla hızlanan kentsel dönüşüm, kesimhane binalarının elden geçirilerek kongre ve kültür merkezine dönüştürülmesiyle sürdü. Sütlüce kısa süre içinde İstanbul emlâk piyasasında değer kazanan bir merkez haline geldi. Şirketimizin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Daima bizi tercih etmek en doğal hakkınızdır. Kaynak wikipedia.org

Yorumlar   

+2 #1 zuhal 29-06-2015 06:50
Çalışmalarınız yakından takip eden biri olarak başarılı buluyorum. Dünya klasında bir uygulama yapıyorsunuz. Motorlu kuryeleriniz için ise diyecek söz bulamıyorum, çok dikkatliler.
Alıntı

Yorum ekle