Büyük Sultangazi Motorlu Kurye Firması

1998 senesinde kurulan Sultangazi kurye, sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Sultangazi ve ilçeleri olmak üzere semt yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Sultangazi motorlu kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayarak işlerinde en iyisini yapmayı amaçlamışlardır. Bence bizim şirketimizi kullanmanız menfaatiniz icabıdır.

0212 356-93-24 - PBX Hat

İstanbul'un bir ucundan diğerine profesyonel ve kurumsal yapılanma eşliğinde son teknolojik yenilenme ile hızlı ve güvenli ulaşım sağlayan İnci Kurye, günümüz müşteri beklentilerini en iyi biçimde karşılayacak sorumlu firma anlayışı ile hareket ediyor.

Kuryeland Sultangazi Kurye Hizmetleri,
Sultangazi motorlu kurye ile evrak veya paket taşımacılığı - 24 saat aktif motorlu kurye gece açık nöbetçi kurye hizmetleri - Sultangazi arabalı kurye hizmeti - Sultangazi acil ilaç 24 saat gece açık olan kurye hizmetini siz değerli müşterilerimiz için üstün hale getirdik.

Sultangazi Hakkında Bazı Bilgiler:
16 mahalleden oluşan ilçede Alibey barajı, Cebeci taş ocakları ve birkaç küçük akarsu bulunmaktadır. Alibey barajı 1975 - 1983 tarihleri arasında, içme, kullanma ve sanayi suyu temini maksadıyla inşa edilmiş olup halen Avrupa yakasının önemli bir kısmının içme suyu ihtiyacını karşılamaktadır. Toprak gövde dolgu tipi olan barajın gövde hacmi 1.930.000 m³, akarsu yatağından yüksekliği 30,00 m, normal su kotunda göl hacmi 66,80 hm3, normal su kotunda gölalanı 4,66 km²'dir. Yılda 39 hm3 içme suyu sağlamaktadır. Üzerinde amatör balıkçılık, su sporları etkinlikleri yapılmakta olup etrafını çevreleyen koruma altındaki ormanlık alanla ilçenin sosyal dinleti ihtiyacını karşılamaktadır. İlçe sahip olduğu yüzölçümüyle Sultangazi kurye ilçeleri arasında 19. sıradadır.

Büyükçekmece kurye tıklayınız...

Yorumlar   

+2 #1 Sultangazi kurye 25-05-2015 15:20
Müşteri beklentilerinin en iyi şekilde gerçekleşmesi için yorum, görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsin iz.
Alıntı

Yorum ekle