Hızlı Sultanahmet Kurye Hizmetleri
7/24 tam hizmet garantisi ile - Tel: (212) 356 93 24

Sultanahmet motorlu kurye şirketinin deneyimli ve hızlı Sultanahmet kurye ayakkabıcısıyla, dağıtım hizmetini en garantili ve güvenli şekilde vermekteyiz. Sultanahmetiçinde kurye olarak hızlı, kaliteli, güvenilir kurye hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli amacımızdır. Hizmetimizle en hızlı ve güvenilir moto kurye servisine sahip olabilirsiniz. Lider olarak çalışan ekibimizin kurye hizmetinden faydalanmak için hemen buradaki iletişim ofislerimizden size en yakın olan ile irtibata geçiniz. Sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş, göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güvence altına alıyoruz.Sultanahmet kurye amaç edinmiş hizmetleri buradadır;

  1. Sultanahmet Motorlu Kurye Hizmeti
  2. Sultanahmet Arabalı Kurye Hizmeti
  3. 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  4. Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  5. Sultanahmet Evrak Gönderimi
  6. Sultanahmet Ucuz Kurye Hizmeti
  7. Sultanahmet Yaya Kurye Hizmeti
  8. Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  9. Sultanahmet Gece Kurye Hizmeti
  10. Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti


Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Normal Kurye Hizmeti, bölgelere göre 120-180 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir. Acil moto kurye gönderileri expres olarak nitelendirilmektedir.

Express Kurye Hizmeti, bölgelere göre 60-90 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir. Vip özel kurye hizmeti, bölgelere göre 30-60 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilengönderi şeklidir.

Sultanahmet Tarihçesi
Günümüze çok az kalıntıları kalan Bizans devri önemli yapıları ve abideleri Hipodrom çevresinde inşa edilmişti. “Büyük Saray” diye bilinen İmparatorluk Sarayı Hipodromun yanından başlar, aşağılara, deniz kenarına kadar uzanırdı. Bu Saraydan günümüze bir büyük salonun yer mozaik panosu gelebilmiştir. Şehrin en önemli meydanı Agusteion ve burası ile cadde arasında Milerium zafer takı bulunurdu. Cadde, Roma’ya kadar uzanan yolun başlangıcı idi ve ilk kilometre taşı da buradaydı. Hamamlar, mabetler, dini, kültürel, idare ve sosyal merkezler bu civara yerleşmişlerdi. Semt Bizans ve Türk devirlerinde de merkezi önemini devam ettirmiştir. İstanbul’un en önemli abideleri Ayasofya, Sultan Ahmet Camii, Türk ve İslam Eserleri Müzesi, Yerebatan Sarnıcı burada, Hipodromun çevresindedir. Şehrin ana caddeleri (aşağı limana inen ve batıya şehir surlarına doğru gidenler) Hipodromdan başlar ve yamaçları takip ederdi. Yol kenarları ticari kuruluşlar ve ikametgahlarla çevrili idi. Yan yollar dar ve bazıları basamaklarla yokuş aşağı uzanırlardı. Anayol kaldırımları bazen iki katlı, galerili inşa edilmişlerdi. Sultanahmet kurye önderleri, her semti çok iyi bilen profesyonel, en az 5 yıllık deneyimli olanlardır.

Yorum ekle