Süratli Seyrantepe Kurye Şirketi
Her zaman hızımız garantimizdir. Telefon: (212) 356-93-24

Seyrantepe motorlu kurye olarak bize vermiş olduğunuz gönderilerin Seyrantepe kurye tarafından en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Seyrantepe içinde kuryeler, verilen siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder. Göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndereceğiniz evrakların ya da gelmesini beklediğiniz posta, emtia yada eşyalarınız zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Teslim edildiği andan hemen sonra müşterimize gerekli olan tüm bilgileri iletiriz.

Seyrantepe Kurye Hizmetleri Aşağıdadır,

  1. Seyrantepe Motorlu Kurye Hizmeti
  2. Seyrantepe Arabalı Kurye Hizmeti
  3. 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  4. Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  5. Seyrantepe Evrak Gönderimi
  6. Seyrantepe Ucuz Kurye Hizmeti
  7. Seyrantepe Yaya Kurye Hizmeti
  8. Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  9. Seyrantepe Gece Kurye Hizmeti
  10. Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Başta Seyrantepe olmak üzere, içinde ve yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Eski olan firmamızın en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Yüksek binaya kurulmuş olan ofisler bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Size bu hizmeti indirimli olarak yapabiliriz.

Kişisel olan özel günleriniz için kurye çözümleri sunuyoruz. Yıldönümleri, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde özel kurye ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Vergi vermeyen kişiler olsun, çiçekçiler olsun, hediyelik eşya satan mağazalar tarafından tercih edilen bu sistem, aynı zamanda sevdiklerine güzel suprizler yapmak isteyen herkes için özel geçerlidir. Gerek şehir içi gerekse şehir dışına kurye hizmeti verilmektedir.

Yüksek tarz kalitesinde hizmeti veren tek kurum olmanın gururu içindeyiz. İletişim haline girdikten 5 - 10 dakika sonra evrağınız alınır. Europe yakasında yer alan yeni yerleşim merkezlerinden biridir. Bulunduğu yer bakımından şehrin çok nadide bir ilçesine bağlıdır. Büyükşehirin merkezi bölgelerine yakın daha çok sanayi işletmeleri ile kurulu bir bölgedir. Özellikle 1980'li yıllarda yoğun olarak yerleşim olmaya başlamıştır. Seyrantepe'nin yüzölçümü 1.168.167 metrekaredir. 2008 yılı kayıtlarına göre de nufusu 15,406'dır. Nufusun büyük bir çoğunluğunu Asya`nın değişik bölgelerinden gelmiş insanlar oluşturur. Özellikle 1980'li yıllarda göç almaya ve yerleşime açılmaya başlayan Seyrantepe 1990'lı yıllardan itibaren sanayi işletmelerine evsahipliği yapmaya başlamıştır. Finans bölgesi oto sanayisine yakınlığı nedeniyle stratejik bir önemi bulunan bölge son yıllarda inşaası tamamlanan metro istasyonu ve uluslararası standartlarda inşa edilen 52.650 kişilik yeni bir futbol stadyumu (Türk Telekom Arena) önemli cazibe merkezlerinden biri olmaya başlamıştır. Bizim gibi Seyrantepe mahallesinde kurye aramakla yetinmeyiniz.

Yorum ekle