Samandıra Kurye Hizmetleri

Samandıra motorlu kurye semtlere göre Samandıra kurye şirketine özel birkaç çeşit uygulaması bulunur. Halk arasında acil olan kurye yine sadece sizin gönderiniz için hizmet edecektir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan ikinci bir iş kesinlikle yapılmaz. Bu sayede gönderiniz büyükşehirin içindeki yakın mesafede 45 dakika içinde alınır. Hemen sonrasında vereceğiniz adrese zorda olsa ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim ettiğinde size e-mail veya telefonla kimse teslim ettiğine dair bilgileri verilir. Özel günleriniz için özel ulak çözümleri sunuyoruz. evlenme yıl dönümü, ilk diş çıkarma yılları, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde özel kurye ihtiyaçlarınız karşılayarak sizlere verdiğimiz değeri bir defa daha kanıtlamış oluyoruz.

Samandıra içinde kuryelerimizin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Hiçbir zaman ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Cüzdanızı zayıflatmadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş firmamızla göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Bu güveni şahsım bizzat karşılamaktadır.

samandıra kurye

Samandıra Kurye Ticaret Ünvanıyla Bazı Uygulamalar
Samandıra Motorlu Kurye Hizmeti | Samandıra Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Samandıra Evrak Gönderimi | Samandıra Ucuz Kurye Hizmeti | Samandıra Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Samandıra Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Herkese Veriyoruz.

Adresiniz neresi olursa olsun, başka adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Samandıra ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Samandıra Kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayarak işlerinde en iyisini yapmayı amaçlamışlardır. Misyonumuzun temel şartlarından olan kişisel mutluluğun özünü oluşturan unsurları sağlamak namus görevi haline gelmiştir. Sizlerde kuryelerinizi güvenli bir şekilde emanet etmek ve zamanında gönderilerinize ulaşmak istiyorsanız, sizler için bu hizmeti en iyi şekilde uygulamaktayız.


Samandıra Hakkında Bilgiler


Samandıra Beldesi yaklaşık olarak 150.000 nüfusludur. Samandıra yakın zamana kadar nahiye ve köy vasfında kalmış, 1992 yılında belediye statüsüne kavuşarak hızlı bir şekilde gelişmiştir. Sınırları içinde Fenerbahçe Samandıra tesisleri ve Samandıra Askeri Havaalanı'nı bulundurur. 17 tane ilköğretim okulu bulunmaktadır. 2008 yılına kadar Kartal ilçesine bağlı olan Samandıra, 2008'de Sarıgazi, Yenidoğan beldeleriyle birlikte Sancaktepe ilçesine katılmıştır. 1043 yıla gelince Peçenek Türklerinin Bizans'ı ele geçirmek için başlattıkları harekâtta Samandıra'da 1500 kişilik bir askeri kuvvetle konakladıklarını biliyoruz. Tarih 1296'yı gösterirken İstanbul'da çok şiddetli bir deprem oldu. Bu deprem sonucunda pek fazla kayıp yaşanmamıştır.

Samandıra'nın tarihte rastlanan ilk ismi Demeter'dir. Demeter Yunan Mitolojisinde tarım ve bereket tanrıçasıdır ve insanlara toprağı ekip biçmesini öğreten odur. Samandıra öylesine kusursuz ve doyumsuz bir toprak harikasıdır ki, insanlar onun güzelliğini, bu güzelliğin formu ve ideali olan tanrıça Demeter adıyla ifade etmekten kendilerini alamamışlardır. Ayrıca Samandıra, yabani hayvan çeşitliliğiyle av için de tılsımlı bir mekândı. Bu özelliği ileride onu Bizans imparatorlarının en gözde sayfiye alanlarından biri haline getirecekti. Yazlık sayfiye alanlarına düşkünlüğü ve av merakıyla tanınan Bizans İmparatorlarından II. Tiberius (578–582) ile damadı ve kendisinden sonraki imparator Maurikios (582–602) tarafından Samandıra'ya bir saray inşa ettirilmiştir. Damatrys Sarayı'nı. Kalıntıları günümüze kadar ulaşan ve literatüre Damatrys Sarayı olarak geçen bu saray, inşa edilme amacı olan av ve dinlenmenin yanı sıra, İstanbul'un Anadolu'ya açılan kapısı olması ve Anadolu'ya yapılacak olan seferler doğrultusunda güzergâh üzerinde olması nedeniyle Bizans ordusunun toplanma ve konaklama bölgesi olarak kullanılmış, imparatorlar Anadolu'dan dönerken de, başkente girmeden evvel son gecelerini geçirdikleri yer olmuştu. İmparator Samandıra'da konaklarken haberciler bir gün önceden başkente ulaşır ve İmparator'u karşılamak için gerekli hazırlıkların yapılmasını temin ederlerdi. Bugün yıkıntıları arasında haç biçimindeki sarnıcı, kemer ve tonozları teşhis edilebilen saray, gözle görülen bölümünden çok daha büyük bir alanı kapsadığını tahmin etmekteyiz. Boyutları ve nitelikleri göz önüne alındığında Bizans'tan günümüze ulaşan belki de en önemli yapı burasıdır. Samandıra kurye kumaş taşıma konusundaki hassasiyetini çevresindekilere göstermiştir.

Yollarda deli dana gibi dolaşan kuryelerimizde bulunan gps cihazı sayesinde sistem otomatik gönderi alınacak adres deki en yakın özel ulak makinesini tespit edip onu uyarır. Bu sayede aksaklıklar önlenir ve kurye doğru adrese en kısa zamanda ulaşır. Samandıra kurye her zaman yanınızdadır. Bunu sakın unutmayın. Azami sorun ve tam zamanında teslim ilkesi ile hizmet vermektedir. Bu sektörde hizmet kalitesinin en üst seviyede olması gerekmektedir. Çünkü taşınan evrak emanettir ve personel de bu emaneti büyük bir titizlikle taşımaktadır. Genellikle motorize kurye ekipleri ile hizmet veren firmalar, büyükşehirlerin trafik sorunundan etkilenmeyerek gönderileri kısa bir süre içinde alıcılara teslim etmektedir. her zaman biz buradayız, pekala siz neredesiniz.

Maltepe kurye tıklayınız...

Yorum ekle