7/24 saat açık Mecidiyeköy Kurye

Siparişlerinizde, 7/24 saat açık Mecidiyeköy Kurye şirketi olarak bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Verilen siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder. Apartmanızın 5. katında bulunan operasyon müdürlerinin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz.

Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş, göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Güven sorunları olmaksızın çalışmanın verdiği rahatlıkla hızlanıyoruz.

Mecidiyeköy Ekspres Kurye


Mecidiyeköy kurye tarafından evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Özel günleriniz için kurye çözümleri sunuyoruz. 

Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde özel kurye ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Çiçekçiler, hediyelik eşya satan mağazalar tarafından tercih edilen bu sistem, aynı zamanda sevdiklerine güzel suprizler yapmak isteyen herkes için özel geçerlidir. Gerek şehir içi gerekse şehir dışına kurye hizmeti verilmektedir.

Mecidiyeköy Acil İlaç Kuryesi - 24 saat - Mecidiyeköy Motorlu Kurye - Mecidiyeköy Arabalı Kurye - Mecidiyeköy Acil Motorlu Kurye - Mecidiyeköy Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti - Mecidiyeköy Express Kurye Hizmeti - Mecidiyeköy Yaya Kurye Hizmeti - Mecidiyeköy Gece Motorlu Kurye Hizmeti

Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Özellikle İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir.  En büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir.

Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayarak işlerinde en iyisini yapmayı amaçlamışlardır. Sizlere ekspres kurye, gece kurye, kiralık üstün zekaya sahip ulak, yaya kurye hizmetleri ile de 7/24 yardımcı olmaktadır. Bizim elemanlarımıza vermiş olduğunuz gönderilerinizi İstanbul’un her semtine sadece birkaç saat içinde ulaştırmaktadır. Mecidiyeköy kurye şirketimiz ile daima 1 adım öndesiniz.

Mecidiyeköy'ün de üzerinde bulunduğu bölge, İstanbul'un Avrupa yakasının, 1950'lerden sonra hızla iskana açılan ve bu dönemden itibaren kentin en yoğun konut, iş ve trafik merkezlerinden biri haline gelen bölgelerindendir. Bölgede ilk iskan hareketi Osmanlı padişahı Abdülmecit'in döneminde (hükümdarlığı 1839-1861) muhacirlere bugünkü Mecidiyeköy'de toprak verilmesiyle ve buraya iskan edilmeleriyle başladı. Mecidiyeköy'ün adı da Abdülmecid'den gelmektedir. Bölgenin bu ilk iskanı sırasında, çevresinin dutluklarla dolu olduğu ve buraya özellikle dut yemek için gelindiği bilinmektedir.

Dutluklar 1930'lara, hatta yer yer 1950'lerin sonlarına kadar varlıklarını sürdürmüştür. 1950'lere kadar bu bölge Mecidiköy'deki küçük bir köy yerleşimi dışında bomboş kırlardan ibaretti. 1930'larda Büyükdere Caddesi'nin güneydoğu tarafında eski İETT garajı ve daha kuzeyde, likör fabrikasından (2012 yılında yıkıldı) başka kayda değer bina yoktu. Nedenlerini sormayın, çünkü bizde bilmiyoruz.

perpa kurye için tıklayınız.

Yorum ekle