Küçükbakkalköy Kurye Motorlu Hizmetleri

Küçükbakkalköy motorlu şirketi olarak yaptıklarımızdan örnek vermek gerekirse, bir ürünün veya mektubun bir yerden başka bir yere taşıyan kişilerden oluşan resmi binamızın temellerini sağlama dayayıp oluşan bir kurumuz. Ulak sektörü kendi içinde dört adet kola ayrılır. Bunlar sırasıyla, yaya kurye, motorize olan kurye, arabalı kombolu kurye, bisikletli kurye şeklindedir. Türkiye de Aşağıda yer aldığı gibi çoğaltılmıştır.

Küçükbakkalköy kurye Motorlu Hizmetleri içinde kuryelerin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş işçilerden oluşur. Bunları yazdıktan sonra bizimle çalışmamanız için neden kalmadı sayılır.


Küçükbakkalköy Kurye Hizmetlerimiz


Küçükbakkalköy Motorlu Kurye Hizmeti | Küçükbakkalköy Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Küçükbakkalköy Evrak Gönderimi | Küçükbakkalköy Ucuz Kurye Hizmeti | Küçükbakkalköy Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Küçükbakkalköy Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Herkese Yöneliktir. Küçükbakkalköy Kurye Hizmetlerimiz.

Büyük sektördeki yerini çok sağlam şekilde koruyan sektörün işleyişi ise şöyledir. Birinci nitelikteki zarf veya eşyaların göndermek istediğiniz evrağın gideceği yere dair bilgilerini bizi arayarak oraya gidecek olan evraklarınız gideceği yere dair adres bilgileri verilir, daha sonra o verdiğiniz bilgiler kurye firmasında operasyon bölümüne iletilir ve operasyon merkezi size en yakın olan amele tarzı kuryelerden bir tanesini size yönlendirir. entellektüel olan amelemiz gelip evrağınızı masanızdan teslim alır daha sonra kurye evrağınızı götürüp gideceği yere teslimatı yapar ve müşteriye teslimat hakkında bilgi verilir. İsim imza kişisel bilgiler gibi şeylerden bahsediyoruz.

Tam 17 senedir sektörmüz alanında faaliyet gösteren firmamız, tam zamanında kurye misyonu ile her geçen gün daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir. Kanallardan bakılarak alınan teknoloji ile donatılmış araçlarımızla nitelikli, hızlı ve güvenilir hizmetler vermekte ve bunu yaparken kaliteden ödün vermeden en ekonomik olacak şekilde evrak ve paketlerinizi hedeflerine taşımaktadır. Herkese özellikle para kazandıran müşterilerine değer veren personel ile çalışmayı seçen firmamız, onlara gerekli olan bir takım bilgileri vererek müşterilerimizle doğru ve seviyeli ilişkiler kurmasını amaçlamaktadır. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü emtiaları aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan elemanlarımız iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemeleri hedeflenmektedir. İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren elemanlarımız ve alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçlarımızla birlikte en küçük detaylar gözden geçirilerek aksamaya mahal verecek riskler ortadan kaldırılarak asgari ve tam zamanında teslim ilkesi ile çalışıyoruz. Bu ilkeleri benimsedikten sonra para kazanmaya başladık. Demek ki doğru dürüst çalışınca para kazanılıyormuş.

Küçükbakkalköy Hakkında Bilinmeyenler
İlk yerleşim yerleri 1940lı yıllarda başlamış olup hızla ilerlemiştir. Günümüzde yeni uydu kent projeleri ile hızla büyümektedir. Ankara Asfaltı'nın yukarısında kalan bölge çevre yolu ve minibüs yoluna kolay ulaşımı sayesinde tercih edilmektedir. İlköğretim kurumlarıyla, Metin Sabancı Spastik Çocukları İyileştirme Merkezi ve Taçspor tesisleriyle sosyal alanda da hızla ilerlemektedir. Bünyesinde tabiki başta gerek okulunun büyüklüğü , mimari güzelliği ve çalışkan öğrencileriyle Dilek Sabancı Anadolu Ticaret Meslek Lisesi, Prof.Faik Somer Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi İstanbulda ki tek spor lisesidir. Sınırları içerisinde Ataşehir Anadolu Lisesi'ni bulundurmaktadır.

Küçükbakkalköy mahallesi içinde kurye, başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Küçükbakkalköy kurye elemanlarının en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Bu hizmeti bizden başkasına verirseniz pişman olabilirsiniz.

Yorum ekle