Kozyatağı Kurye Hizmetleri

Eski olan Kozyatağı kurye Hizmetleri şirketi çalışanları eğitimli ve uzman kuryecilik ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir. Kişisel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü ulak hizmetini vermektedir. Firmamız ticari bir kuruluştur. Kurum içinde eğitim ve bilgi aktarımı ile personellerimiz, kurumsal ilkelerimize bağlı bir şekilde, günümüz müşteri beklentilerine uygun davranış örneği ile ilk andan itibaren iletişim ve hizmet sağlıyor. 

Teslimat garantisini bölge içinde en çok kırk beş dakikada gerçekleştiren şubemiz, günün yirmi dört saati kesinti yapmaksızın dünya ölçeğinde kurum anlayışı ile çalışmalarında yüksek verim sağlamak adına hizmet kalitesi sunuyor.

kozyatağı kurye

Kozyatağı Kurye İsmiyle Yaptıklarımız


Kozyatağı Motorlu Kurye Hizmeti | Kozyatağı Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Kozyatağı Evrak Gönderimi | Kozyatağı Ucuz Kurye Hizmeti | Kozyatağı Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Kozyatağı Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Özel Olarak Uygulanır. Kozyatağı Kurye İsmiyle Yaptıklarımız 

Evrak, dosya, posta, mektup ya da diğer teslim edilmesini istediğiniz taşıma kurallarına uygun her şey, en kısa sürede sizden personelimiz tarafından alınarak istediğiniz adrese normal gönderi süresinden daha çabuk bir şekilde ulaştırılıyor. Üstelik ekonomik fiyat politikamızın devreye girmesi ile çok daha ucuza kurye hizmetinden anında yararlanabilirsiniz. 

Kozyatağı kurye ismiyle yaptıklarımız yalnızca güvenli ve hızlı kurye ulaşımı değil, bununla birlikte yüksek müşteri memnuniyeti ilkemiz gereğince tüketici doğru bilgilendirme çalışmasının yerine getirilmiş olmasıdır. Dünya klasında hizmet için günün yirmi dört saati bölgede faaliyet gösteren şubemiz, aynı adresinde on iki yıllık birikim ve deneyimli geçmişi ile önceki yıllarda sergilemiş olduğu başarıyı bugün de aynen devam ettiriyor.

Sürekli eğitimlere tabi olan, bunun yanında çalışma şartlarında her zaman iyileştirme sağlanan deneyim sahibi personellerimizin katkısı ile farklı hizmet öncülüğünü bir misyon edinmiş bulunan şubemiz hizmetleri arasında yaya, motorlu, araçlı, VIP, acil ve gece kurye hizmetleri eksiksiz ve profesyonel biçimde değerlendirmeye alınarak gerçekleşiyor. Son teknolojik üstünlüğü de elinden bırakmayan bir anlayışla çalışmalarında katma değeri yükselten firmamız, bölge dışına yapılan tüm kurye sevkiyatlarında da kontrol mekanizmasını en üst düzeyde çalıştırmakta ve hata payını sıfıra yakın tutmaktadır.

Kuryecilik ve postacılık sektöründe öncü olduğu kadar lider konumu ile de farklı bir hizmet sergilemeyi her zaman ilke edinmiş bulunan firmamız, geçmiş yirmi yıllık birikim ve tecrübesini her türlü kurye hizmetinin zorluk derecesi ne olursa olsun aşamasında başarıya çevirmektedir.

Müşteri-kurum-personel üçleminde her zaman nitelik ve kalite esaslarına bağlı kalarak dünya standartlarında denklemi yakalayan şubemiz hizmetlerinden yararlanmak için tek bir telefon etmeniz yeterlidir. İlk telefon görüşmesinde teslim alınacak adres ile teslim edilecek adres arasında çalışma köprüsü kurulmakta ve süre, yol mesafesi, trafik yoğunlu gibi tüm kalemler teker teker belirlenerek hizmet başlamadan etütü tamamlanmaktadır.

Kozyatağı Hakkında Kısa Bilgiler
Kozyatağı semti, en büyük ilçelerinden biri olan Kadıköy ilçesine bağlı olan, son yıllarda gelişimini hızlandırmış, ikamet edenlerin yanı sıra iş yerlerinin ve plazaların da ilgi gösterdiği bir mahalledir. 19 Mayıs, Bostancı, Suadiye ve E-5 tarafında da İçerenköy mahallesi ile komşudur. Bir kısmı Minibüs Caddesi'ne uzanırken, diğer kısmı E-5'e kadar varmaktadır. 1991 yılına dek bugünkü 19 Mayıs mahallesini de içeren Kozyatağı kurye mahallesi nüfus artışı ve hızlı yapılaşma sebebiyle ikiye bölünmüş ve 19 Mayıs mahallesi ortaya çıkmıştır. 56 sokak ve 4 caddeden oluşmaktadır. Kozyatağı mahallesi, E-5'in üst kısmındaki 7 mahallenin süper ilçeye bağlanmasından sonra Kadıköy'ün kalan 21 mahallesi arasında en büyük 3. mahalledir. Kozyatağı Camii 1895’te Şeyh Süleyman Halit Efendi tarafından yaptırılmıştır. Kozyatağı mahallesi sınırları içindedir. Adı eskiden orada bolca bulunan ceviz ağaçlarından gelmektedir. Ceviz ağaçları semtin simgesini büyük ölçüde tamamladıktan sonra bir kaç kendini bilmez kişi tarafından kesilmiştir. Gayet onurlu şekilde büyüyen çalışanlarının midesini doldurması için çalışması gerekir. Lütfen bizi denemeden başka firmayla görüşmeyin.

Kavacık kurye için tıklayınız...

Yorumlar   

+4 #1 Yasemin 12-06-2015 17:48
Verdiğiniz hizmetten son derece memnun kaldım, teşekkürler İnci Kurye
Alıntı

Yorum ekle