Gebze Motorlu Kurye Hizmetleri 7/24

Evrak, paket, emtialarınız hızlı olarak imzalı şekilde Gebze kurye şirketi garantisiyle teslim edilmektedir. Kişisel veya iş yerinize ait olan İstanbul’dan Gebzeye veya Gebzeden İstanbul'a aynı gün teslim edilmesi gereken acil ve önemli bir evrak veya paketiniz mi var? Telaşlanmayın. Aynı gün kuryelerimiz ile gönderiyoruz. Hemen kurye merkezimizi arıyorsunuz. Elemanlarımız göndereceğiniz evrak paket veya eşyayı vereceğiniz adresten hemen alıyor ve motorla otobüs ile veya araba ile alıcının adresine teslim ediyoruz. Teslim edildikten hemen sonra sizi arayıp bilgilendiriyoruz. Üstelik de 7 gün 24 saat bu hizmeti vermekteyiz. İstanbul Gebze arası kurye hizmetimizde taşıyamayacağımız bazı emtialar; 10kg’dan ağır olan, sıvı, akıcı, yanıcı, patlayıcı, ruhsat iznine tabi veya yasalarla bulundurulması men edilmiş maddeler kesinlikle taşınmaz.

Kuryelerden taşıma sektörü Türkiye içinde faaliyete başlayana kadar, sektörün müşterileri yada ihtiyaç duyan firmalar ihtiyaçlarını büyük oranda kargoculuk sektöründeki firmalardan hizmet alarak yürütüyorlardı. Ancak günümüz pek kıymetli olan kişisel vakit ihtiyaçları açısından düşünüldüğünde çözüm isteyen firmalar için çok da avantajlı olmadığını bugün rahatlıkla söyleyebiliriz. Bizim gibi hızlı evrak teslim edecek firma bulamayacağınıza emin oluyoruz. Firmamız daima 1 adım ileridedir.

gebze kurye

Daima En Hızlı 0 216 380 68 33

Yoğun ilçelerinden birisi Gebze ticari ve ekonomi acısından yoğunlukta olan semtimiz çok hareketli trafiği olan müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek açısından düzenli olarak eleman bulundurmak gerektiğini düşünmüşüzdür. Belirli noktalarına kurye arkadaşları yerleştirmek sureti ile bize gelen çağrıları anında cevaplamak için hızlı bir şekilde alabilmek ve müşteri memnuniyeti ve şirket politikamız gereği böyle bir çözüm üretip, müşterilerimizin her zamanki memnuniyetini ikiye katlayarak, bu çalışmayı pilot bölge olarak burada başlattık. Hızlı alımlar sağlayan firmamız bu çalışmayı diğer semtlere de uygulama kararı alarak hizmet kalitesini artırmayı hedeflemiştir. 

Gebze Kurye Firması İsimli Yetkilerimizle;
Gebze Motorlu Kurye Hizmeti | Gebze Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Gebze Evrak Gönderimi | Gebze Ucuz Kurye Hizmeti | Gebze Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Gebze Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Siz Ne Zaman İsterseniz Yapmaktayız.

Gebze Tarihçesi
İlçeninde içinde bulunduğu, Bitinya bölgesinin bilinen en eski tarihi, MÖ XII. yüzyıla kadar dayanır. Asya ile Avrupa kıtaları arasındaki en önemli geçit yeri olan Kocaeli Yarımadası ya birçok ulusun yurdu ya da gelip geçtikleri, uygarlıklarından izler bıraktığı bir yer olmuştur. Bilinen ilk ulus göçünü de MÖ 12. yüzyılın başlarında Frigler yapmıştır. Boğaz yoluyla Yarımada'ya gelen Frigler, buradan Anadolu'ya dağılmışlardır. Bugün Gebze'nin olduğu yerde, MÖ 281-MÖ yıllarında Kral I. Nicomedes'in egemenliğindeki Bitinya Krallığı dönemindeki Dakibyza ve Libyssa adında yerleşmeler vardı. Bu yerleşim alanlarının araştırmalara konu olmasının en önemli nedeni ise, ünlü Kartacalı komutan Hannibal'ın krallık döneminde burada yerleşmiş olmasıdır. Hannibal, Zama Savaşı'ndaki yenilgisinden sonra ülkesinde itibar görmemiş ve Bitinya Krallığı´na iltica etmek zorunda kalmıştır. Hannibal'ın mezarı Gebze kurye TÜBİTAK yerleşkesi içerisinde bulunmaktadır. Gebze gördüğünüz üzere bayağı farklı bir ilçe olma konumundadır.

İkitelli kurye tıklayınız...

Yorum ekle