Erenköy Kurye Hizmetleri 

Erenköy motor kurye şirketi bir ilke imza atarak Erenköy kurye Hizmetleri vip sektörünü merkez binamıza eklemiştir. Kuryeler insan hayatına girdiğinden beri birçok işlevi kolaylaştırmıştır. Bunların en basiti evrakların ve dosyaların belirli bir adrese güvenli yol ile taşınmasıdır. Kurye firmaları bunların dışında da ürün taşıdığı için kendilerine ait bir sistem kurmuştur. Kısacası kurye bir posta aracıdır ama postalar gibi sadece belirli miktarda ürün taşımaz ve kuryelerin en önemli özelliği hızlı, güvenilir olmasıdır. Bu güvenilirlik müşterilerin kuryeleri tercih etmesini sağlamaktadır. Kurye firmaları da kendi aralarında ayrılmaktadır.

Bu nedenle sizde firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız gerekli tüm ürünleri belirlenen adrese taşıyarak kısa süre içerisinde hizmet sağlamaktadır. Bunları göz önüne aldığımızda sizde bizlerden yararlanarak işlerinizi daha fazla kolaylaştırabilirsiniz. Kolaylık sağlamak size özel bir uygulamamızdır. Bu uygulamamızdan faydalanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Yapı itibariyle hizmetlerimizin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz kuryeland iştiraki ile bilinen Erenköy'lü bireysel ve kurumsal müşterilerimize motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza anında yanıt vermektedir. Bizi tercih ediniz.Erenköy Kurye Bir Markadır


Erenköy Motorlu Kurye Hizmeti | Erenköy Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Erenköy Evrak Gönderimi | Erenköy Ucuz Kurye Hizmeti | Erenköy Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Erenköy Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Özel Olarak Uygulanır. Erenköy kurye Bir Markadır.

Her türlü araçlarla eğitimli kadrosuyla, motorize ve arabalı dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir. Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar. Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, İstanbul içi tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük ayrımına tabi tutmaksızın en ince detayına kadar özenli ve titiz bir çalışmayla varış noktasına ulaştırıyoruz. irketimize verdiğiniz gün içi veya express kurye kayıtları gönül rahatlığı ile sorunsuz, uygun indirimli ama en önemlisi hızlı teslimat sürekliliği yapılır. Faaliyetlerimizden yararlanmak için 7 gün 24 saat çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Erenköy Mahallesi Kuruluşu & Tarihsel Önemi
Uzun zamandan beri yani 1950'lerden sonra hızlanan iç göç sırasında bir çekim bölgesi haline gelen Kadıköy yakası apartmanlarla dolmaya başladığında, Erenköy uzunca bir süre bu oluşumun dışında kaldı. Ancak 1972'de çıkarılan Bostanlık-Erenköy Bölgeleme Planı ve 1973'te Boğaziçi Köprüsü'nün açılması, Erenköy'ün içinde bulunduğu bölgedeki yapılaşmayı olağanüstü hızlandırdı. Bağlar ve bostanların sökülmesi ile konak ve köşklerin çoğunun yıkılmasıyla çok katlı apartmanlar inşa edildi. Semtteki en eski yapılar; Sokullu Mehmed Paşa Köşkü, Zihni Paşa Camii (1902), Ahmed Reşid Paşa Çeşmesi (1902) ve Seyit Paşa Çeşmesi'dir (1860). Erenköy'de bulunan eğitim kurumlarının en ünlüsü Zihnipaşa İlköğretim Okulu'dur. Ayrıca bu okul 111 yaşına girmiştir, 1908 yılında faaliyete başlamıştır.

1980'de 37.162 olan Erenköy'ün, bugünkü nüfusu yaklaşık 60.000'dir. İnşaata uygun alan kalmadığından nüfusun hızlı artışı durma noktasındadır. Erenköy'ün tarihi prehistorik dönemlere kadar götürülebilirse de bir yerleşme olarak bilinen tarihi 14. yüzyılda başlar. 1331'de, Orhan Gazi'nin komutanlarından Konuralp, Kayış seferi'nin batı eteklerini ve bugünkü İçerenköy bölgesini fethetmişti. Bize danışarak yaptığınız gönderi seçeneklerini Erenköy kurye amelelerimizi üzmeden sürekli olacak şekilde yaptırmak başlıca görevlerimizdendir.

suadiye kurye için tıklayınız.

Yorum ekle