İstanbul`dan Dilovası Kurye aynı gün

İstanbul’dan Dilovası`na veya Dilovası`ndan İstanbul`a aynı gün teslim edilmesi gereken acil ve önemli bir evrak veya paketiniz mi var? Kesinlikle panik yapmayın. Aynı gün kuryelerimiz ile gönderiyoruz. Hemen Kurye merkezimizi arıyorsunuz. Kuryemiz göndereceğiniz evrak paket veya eşyayı vereceğiniz adresten hemen alıyor ve motorla otobüs ile veya araba ile alıcının adresine teslim ediyoruz. Teslim edildikten hemen sonra sizi arayıp bilgilendiriyoruz .Üstelik de 7 gün 24 saat bu kurye hizmetini vermekteyiz.

İstanbul'dan Dilovası Kurye aynı gün hizmetimiz yirmi dört saat kesintisiz devam ediyor. Hizmetlerimizden yararlanmak için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Dilovası Kurye Şirketi İsmiyle Yaptıklarımız


Dilovası Motorlu Kurye Hizmeti | Dilovası Arabalı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Dilovası Evrak Gönderimi | Dilovası Ucuz Kurye Hizmeti | Dilovası Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Dilovası Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Özel Olarak Ayarlanır. Dilovası Kurye Şirketi İsmiyle Yaptıklarımız;

İstanbul Dilovası Arası Motorlu Kurye Hizmetleri
1- 7 gün 24 saat İstanbul`dan Dilovası`na kurye hizmeti
2- Hızlı kurye ile Dilovası`na gidiş dönüş evrak paket veya emtia teslimatı
3- İstanbul Dilovası arası gün içi veya 2 saatte teslimat araçlı veya yaya kurye hizmetleri
4- 7 gün 24 Saat Dilovası`ndan istanbul`a kurye hizmeti ile
5- Dilovası kurye ile acil ekspress kurye hizmeti
6- Dilovası acil gidiş motorlu dönüş kurye servisleri

İstanbul Dilovası Arası Motorlu Kurye Hizmetimizde Taşıyamayacağımız Bazı Eşyalar; 20kg’dan ağır olan, sıvı, akıcı, yanıcı, patlayıcı, ruhsat iznine tabi veya yasalarla bulundurulması men edilmiş maddeleri kesinlikle taşıyamayız. Lütfen firmamızdan bilgi alınız. Dilovası, adını Diliskelesi sahilinde karanın denize doğru yaptığı dil şeklindeki çıkıntıdan almaktadır. Diliskelesi'nin en önemli özelliği İzmit Körfezi'nin karşı kıyıya en yakın yerinin burada olmasıdır. Hersek burnu ile Diliskelesi arasındaki deniz mesafesi çok kısa olduğu için Roma, Bizans ve Osmanlı imparatorlukları zamanında önemli yerleşim yeri olan Bursa ve İznik'e en kısa ve hızlı yoldan ulaşım bu noktadan sağlanmıştır.

Dilovası-Hersek Burnu arasında trafiği rahatlatmak için asma köprü yapılacaktır. 2010 da Başbakan Dilovasına geldi. 1960'lı yıllara kadar Dilovası, geniş tarım alanları ve orman alanlarıyla kaplı olduğundan yerleşim yeri mevcut değildi. Bölgede sanayileşme başlamasıyla fabrikalarda çalışan işçiler bu bölgeye yerleşmişlerdir. 1980'den sonra fabrika sayısı ile birlikte, bölgede yaşayan nüfusta hızla artmıştır. Dilovası ilçesinde kurulan Organize Sanayi Bölgeleri yaklaşık 2200 hektarlık sanayi alanını kapsamaktadır. Dilovası OSB de 193 sanayi kuruluşu ve 20000 çalışanı ile ülke ekonomisine önemli katkıda bulunmaktadır. Bizler Dilovası kurye elemanları olmaktan gerçek bir mutluluk duyuyoruz.

derince kurye için tıklayınız.

Yorum ekle