Dikilitaş Kurye Şirketi Telefonu

Dikilitaş motorlu kurye elemanları, bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini yapar, günün her saatinde metropol şehrin her yerinde cep telefonu vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği -doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Personellerimiz için sizin veya göndermek istediğiniz emtianın (zarf, konşimento, ordino, teklif, hediye vs. nerede olduğu hiç önemli değil. Dikilitaş kurye şirketi telefonu ve ekibini aramanız yeterli. Firmamızın sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bunun için geri ödemeli sigortalı taşımacılık seçeneklerimiz mevcuttur.

dikilitaş kurye

Dikilitaş Kurye Firma Hizmetleri

  • Dikilitaş Motorlu Kurye Hizmeti
  • Dikilitaş Arabalı Kurye Hizmeti
  • 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  • Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  • Dikilitaş Evrak Gönderimi
  • Dikilitaş Ucuz Kurye Hizmeti
  • Dikilitaş Yaya Kurye Hizmeti
  • Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  • Dikilitaş Gece Kurye Hizmeti
  • Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Dikilitaş kurye firma hizmetleri sürekli indirimli, ekonomik hizmet verdiğimiz için cebinizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Dikilitaş özel habercileriyle göndermek veya almak istediğiniz tüm postalarınız güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Semt içinde kurye, başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Dikilitaş mahallesindeki motorlu kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir habercilerle onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir.

Çalışan kuryelerimizde bulunan haritalı telefon cihazı sayesinde sistem otomatik gönderi alınacak adres deki en yakın motokurye'yi tespit edip kurye'yi uyarır. Bu sayede aksaklıklar önlenir ve kurye doğru adrese en kısa zamanda ulaşır.Bu hizmet tüm müşterilerimize açıktır. Ancak gönderiniz eğer çok acil gitmesini istiyorsanız size express moto kurye servisini öneriyoruz. Lütfen gerekli bilgileri alınız. Bostanları ve meyve bahçeleri ile ünlü olan Dikilitaş, Osmanlı döneminde sayfiye yeri olarak bilinirdi. 1980'den önce gecekonduların yoğun olduğu bir yerleşim iken, günümüzde yaklaşık 35 bin kişinin yaşadığı modern yapılaşmanın örneklerinden biri haline gelmiştir. Dikilitaş kurye diye bilinen firmamız sizlere gerekli önemi vermektedir.

 

Yorum ekle