Çeliktepe Motorlu Kurye Şirketi

16 senelik mazisi olan Çeliktepe kurye firmamızın sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Kesinlikle ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Mutlaka cebinizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş personellerimizle göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Bu güven evraklarınızı sigortalamaktan geçiyor. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak zamanında size getirilir.

Bina içindeki bay veya bayan olsun tüm personellerin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden sizlere gönderilir. Hal böyle olduğunda müşteri memnuniyetini sağlayarak işlerinde en iyisini yapmayı öncelikli hedef haline getiriyoruz. Çeliktepede olan hızlı kaliteyi önemseyen motorize sahiplerinin bünyesindeki kişiler, vermiş olduğunuz gönderilerinizi her semte sadece birkaç saat içinde ulaştırmaktadır. İşlemleriniz için bizi arayın, zaman kaybetmeyin. Çünkü en iyi olduğumuzu her zaman ispatlıyoruz. Çeliktepe Motorlu Kurye Şirketi.

çeliktepe kurye

Çeliktepe Kurye Nöbetçi personel


Çeliktepe Motorlu Kurye Hizmeti | Çeliktepe Arabalı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Çeliktepe Evrak Gönderimi | Çeliktepe Ucuz Kurye Hizmeti | Çeliktepe Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Çeliktepe Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Özel Olarak VIP Şeklindedir. Bizi tercih etmek, menfaatinizi temsil etmektedir.

Profesyonel kadromuz, ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabileceğiniz şekilde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bu güne kadar memnuniyetini gördüğümüz yüzlerce müşterimiz gibi sizlerin de memnuniyeti için çalışmaktayız. Kişisel tercihinize göre sizin için hazırlanmış, müşterilerimiz için toplu dağıtımlarımız mevcuttur. Ayrıca ağır gönderiler için doblo kullanan amelelerimiz daima hizmetinizdedir. Firmamızın mekanları haritada ki alanları kapsamaktadır. Hemen arayın hızlı teslimatı ile zamanında gönderiminizi gerçekleştiriniz.

Çeliktepe kurye nöbetçi personel organizasyonu, büyükşehirin nezih ilçelerinde yer alan mahalledir. Emniyet Evleri, Sanayi, Harmantepe, Telsizler, Ortabayır ile çevrilidir. Büyükdere Caddesi'nden ayrılan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü bağlantı yolunun batısında bulunur. Çeliktepe semti 1950 lerde iett garajının kurulması ile yerleşime açılmıştır. İlçenin güneyindeki Emniyetevleri, Sanayi ve Hürriyet mahalleleri ile birlikte ilçenin en lüks semtlerindendir. Büyükşehirin yükselen semtlerinden biridir. Mahalleye göç 1950'lerde başlamış 1970 li yıllarda ise hızla artmaya başlamıştır. Nüfusu ilçenin en kalabalık 7.nüfusunu oluşturur. Son yerel seçimlerde Ahmet KARAMANLI genç yaşına karşın muhtar seçilmiştir. Mahalledeki bütün dukkanlar, marketler ana caddenin üzerindedir. İlçenin merkezidir ve her yöne ulaşım kolaylıkla sağlanabilmektedir. Ayrıca mahallenin çıkışında bulunan İETT arazisi Türkiye`nin en değerli arazisidir. Bu da bu bölgedeki emlak maliyetlerini artırmaktadır. Genellikle binamızın içine kurye personellerinin bindiği kamuflajlı dizel yol bilgisayarını eklemektedir.

Avrupa yakası kurye için tıklayınız.

Yorumlar   

0 #1 ibrahim okur 27-05-2015 05:42
vakitin nakit olduğu dönemlerde kuryelerinde iş dünyasında önemli bir yere sahip olduğu aşikar. başarılar dileriz kaliteli hizmet her zaman müşteri bulur
Alıntı

Yorum ekle