Çağlayan Kurye Hizmetleri
Anında En Hızlı Teslimat Garantisiyle

Çağlayan motor kurye sektöründeki lider kurumlardan birisi olan ve Çağlayan kurye resmiyetine uygun olarak 1996 senesinden bu yana en ekonomik hizmeti veren firmamız, sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Hiç bir zaman ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Çağlayan kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Biz buradaysak, evraklarınız her zaman yetişir. Her zaman işleriniz zamanda bitirilir.Çağlayan Kurye Hizmetleri Aşağıdaki Gibidir
Çağlayan Motorlu Kurye Hizmeti
Çağlayan Arabalı Kurye Hizmeti
7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
Çağlayan Evrak Gönderimi
Çağlayan Ucuz Kurye Hizmeti
Çağlayan Yaya Kurye Hizmeti
Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
Çağlayan Gece Kurye Hizmeti

Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Evrak, emtia, koli veya paketinizin en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlar. Bu gönderi için firmamızın size sunduğu ekspres hizmeti seçeneği vardır. Bunun yanında motorlu olan kuryenin taşıyamayacağı boyutlardaki yada hassas gönderilerinizin otomobil ile taşınması hizmetidir. Gönderileriniz arabalı kuryemiz ile güvenli şekilde teslim edilir. Kuryelerimize ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabileceğiniz şekilde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bu güne kadar memnuniyetini gördüğümüz yüzlerce müşterimiz gibi sizlerin de memnuniyeti için çalışmaktayız.


Bu yüzden sürekli açık olan firmamızdan memnun olacağınıza eminiz. Şirketimize seçilirken tecrübeli, bilgili ve çevik olmaları en önemli kritelerdir. gönderilerinizi birkaç saat içinde metropol şehrin her semtine ulaştırır. Normal bir Çağlayan kurye teslim işleminden kat kat daha kısa sürede yerine ulaşabilir. Böylece daha güvenli ve hızlı bir şekilde teslimatınız gerçekleşmiş olur. İster gelip yerinizden alıp istediğiniz adrese götürsünler, isterseniz de bir adresten başka bir adresi verin  ; oraya götürsünler. Motorlu kuryeler ile teslimatlarınız en geç üç saat içerisinde yerine ulaşır.

Google Plus İnci Kurye 

 

UA-54405729-3

Yorum ekle