Beyoğlu Motor Kurye Firması

Gerek lokasyonu gerekse tarihi ile İstanbul'un en  güzel ilçesi kabul gören Beyoğlu kurye şirketimizin sizlere sunduğu hizmetlerle belki de şehrin en nitelikli ayrıcalığını da kurumsal olarak gerçekleştiriyor. Bugüne kadar yıllardır bölgede lider firma olarak faaliyetlerini hayata geçiren şirketimiz, sorumluluk anlayışını yenilenen teknolojik donanım zenginliği ile pekiştirerek, kalitede sürekliliğin yaşanması için de önemli atılımlar sergiliyor.

Kalifiye personel eğitimi başta olmak üzere, en kısa sürede en hızlı ve güvenli biçimde kurye ulaşımı sağlamayı amaç edinmiş bulunan şirketimiz, Beyoğlu bölgesinde 1996 yılından itibaren her geçen gün büyüyen istihdama hızlı cevap ve çözüm sunma eğiliminde çalışmalarını gerçekleştiriyor. Kişiye özel çözüm sunma becerisinde de aktif olan firmamız, dünya ölçeğinde hizmet sunumu ile de dikkat çekiyor.

beyoğlu kurye

Beyoğlu kurye şirketinin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayarak işlerinde en iyisini yapmayı amaçlamışlardır. Beyoğlunda bulunan işyerimiz sizlere, bisikletli ulak, express kurye, doblolu kurye, gece kurye, yaya kurye hizmetleri ile de haftanın her günü gece-gündüz ayrımı yapmadan yardımcı olmaktadır. Özellikle Beyoğlu motorize kurye vermiş olduğunuz gönderilerinizi İstanbul’un her semtine sadece birkaç saat içinde ulaştırmaktadır. Sizlerde kuryelerinizi güvenli bir şekilde emanet etmek ve zamanında gönderilerinize ulaşmak istemez misiniz? Beyoğlundaki haberciler sizler için bu hizmeti en iyi şekilde vermektedir. O halde kurye işlemleri için Beyoğlu semt motorcularını aramak için zaman kaybetmeyin.

 

Beyoğlu Kurye Hizmetlerimiz (24 saat açık)


Beyoğlu Motorlu Kurye - Beyoğlu Motor Kurye - Beyoğlu Arabalı Kurye - Beyoğlu Acil İlaç Hizmeti - Beyoğlu Ucuz Motorlu Kurye - Beyoğlu Yaya Kurye Hizmeti - Beyoğlu Gece Kurye - Beyoğlu Acil Kurye - Beyoğlu Ucuz Kurye Hizmeti

Gece nöbetçi kurye hizmetimiz akşam 18:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Beyoğlu caddesinin açılma zamanı olan 18:00 21:30 saatleri arasında maliyetler normal gönderilerin 5 katına kadar çıkabilir. Beyoğlu'nda büyük motoru olan bir kurye 21:30 dan sonra verilecek siparişin bilgilerine göre cari operasyon tarafından belirlenir. Beyoğlu ofis için gerekli bir haberci hizmeti, gönderileriniz çok fazla ve maliyeti sizi düşündürüyorsa ofis boy kiralayarak maliyetlerinizin çok altına çalışabilirsiniz. Beyoğlu içindeki daima hazır olarak bekleyen kurye ile sadece size hizmet eden bir kuryeniz olur.

Aylık, 6 aylık, yıllık kurye kiralama hizmetlerimiz mevcuttur. Beyoğlu içinde kuryelerimiz kiralamak kapınızın önünde bekleyen ve sizin için çalışan bir kadrolu personel gibidir. Beyoğlu ilçesindeki en güzel caddesinde ikamet eden şirketimiz ile tüm gönderileri istediğiniz adrese en hızlı ve güvenli şekilde teslim edebilirsiniz.

Beyoğlu Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Galata'nın ilk çağlara dek uzanan tarihine karşın, Beyoğlu, 16. yüzyılın ilk yarısında, içinde tek tük yapıların yer aldığı, bağlık bahçelik bir alandı. Tophane, İstanbul Boğazı ve Üsküdar sahilinin, 19. yüzyıldan kalma görünümüdür. Beyoğlu, Galata'dan gelen Hıristiyanlarla yabancıların, elçilikler dolaylarına ve o zamanlar "Grand Rue de Pera" denilen İstiklal Caddesi boyunca yerleşmesiyle Avrupa kenti görünümünde bir yerleşme olarak ortaya çıktı.

Böylece, şehir içinde farklı bir topluluk 17. yüzyılda gelişmeye başladı. İlk önceleri, Fransız ve Venedik elçilikleri ile onların çevresinde yerleşmiş Fransisken misyonerleri yerleşmenin çekirdeğini oluşturuyordu. 17. yüzyılın başlarında Galata'yı gösteren bir gravürde surların dışında çok az bina gözükmektedir. Bu yazıların çoğu alıntı yapılarak eklenmiş olup, Beyoğlu kurye statüsünde kaliteli bilgileri burada her zaman bulmanız mümkündür.

Kağıthane kurye tıklayınız...

Google Plus İnci Kurye 

Edesis Ücretsiz Link Ekleme Sitesi

 

UA-54405729-3

Yorumlar   

+1 #7 books 02-07-2015 01:02
Acil bir şekilde yola çıkmam gerekiyor, adıma sizin aracılığınızla kurye gelmiş, yaklaşık yirmi gün İstanbul'da yokum, ne kadar bekletebilirsin iz?
Alıntı
+3 #6 fast weight 27-06-2015 03:02
Bildiğimiz ve her zaman öncelikli olarak tercih ettiğimiz bir kurye olan şubenizden çok memnunuz.
Alıntı
+3 #5 learning how to sing 27-06-2015 01:28
Kadıköy kurye bu hakkı ve layığı ile yapan tek firma. Kendileri ile çalışmak bizi memnun ediyor.
Alıntı
+3 #4 Jorja 24-06-2015 09:32
Yaklaşık dört yıldır İnci ile çalışıyorum, çok başarılı buluyorum.
Alıntı
+3 #3 Maximilian 20-06-2015 03:31
Beyoğlu kurye gerçekten layığıyla hizmet veriyor. Çok zorda kaldığım bir anda imdada yetiştiler.
Alıntı
+6 #2 ahmet1 02-06-2015 12:57
Gece çıkan sorunumuzda yanımızda olan Beyoğlu kurye hızlı hizmeti ile bizleri şaşırttı.
Alıntı
+7 #1 Kader 25-05-2015 21:25
Hızlı ve kaliteli kurye hizmetleriniz için teşekkür ederim. Haftasonu bile tatil yapmayıp bizlerin sürprizlerini yerine ulaştırıyorsunu z.
Alıntı

Yorum ekle