Beykoz Motorlu Kurye Şirketi

Oldukça uzun zamandan beri Beykoz kurye siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için yerini sabit tuttuğumuz ofisimizin temellerini atıyoruz. Buradaki amacımız ilçeyi çok iyi bilen çalışanlarımızın olması ve tabi ki müşterilerimize daha içten bir güven ortamı sağlamaktır. Çalışmalarımızın özü olarak gördüğümüz kalifiye personel eğitimi önceliğimizi, gerek ekipmanın kullanımında gerekse çalışma programının aksamadan işleyişinde detaylı bir şekilde kontrol altında tutma esası yatıyor.

Sürekli gelişen ve değişen teknolojinin de son güncel versiyonlarını anında adapte edebilen firmamız, İstanbul genelinde olduğu gibi Beykoz lokasyonunda da en verimli biçimde müşteri taleplerini en hızlı yerine getirebilmek için kullanılıyor.

Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Beykoz içinde veya çevrede bulunan her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Dünya örneklerini inceleyerek günümüz müşteri profiline en uygun hizmet kalitesi yaratan İnci Kurye olarak, bugünün hizmet anlayışını gelecekle birleştiriyor ve uzun soluklu bir ticari hayatın tüm gereklerini kurumsal ilkeleri ile pekiştiriyoruz.

 

Telefon: 0216 380-68-33

Beykoz Kurye İsmiyle Yaptıklarımız
Beykoz Motorlu Kurye Hizmeti | Beykoz Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Beykoz Evrak Gönderimi | Beykoz Ucuz Kurye Hizmeti | Beykoz Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Beykoz Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Herkese Yöneliktir.

Ayrıca bizim doğal olan temennimizdir. Olası yoğunluk durumlarında Ümraniye sınırları içinde kamp kuran kuryelerimiz sizlere yardıma hazırdır.  Hizmetimiz ilçenin sürekli ve hızlı bir şekilde gelişip büyümesi sonucu gelen yoğun talepler sonucunda gün içerisinde sürekli amele hazır bulundurmaktayız. Bunun sebebi ise siz değerli müşterilerin vermiş olduğu çağrılar doğrultusunda sizden en kısa sürede kurye gönderisini teslim alıp gönderinizin gideceği adrese sigortalı biçimde vaktinde teslim etmektir.

Beykoz içinde kurye hizmetimizden pullu vaziyette abone olmayan müşterilerde faydalanabilir. Yeni gönderisi olan müşteriler ayrıca firmamıza abone olduklarında kurye gönderilerini indirimli fiyatlarla gönderebilirler. Uygulamalarımızdan faydalanarak hem zamandan kazanın hem de maddi yönlerden kazançlı çıkarsınız. Artık istediğiniz zaman eşya zarf paket yada kolilerinizin bir yere ulaşmasını bizim firmamız ile sağlayabileceksiniz. Sizler göndereceğiniz ürünleri bize getirerek gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Bunun dışında artistlerden oluşan kurye şirketimiz ile temas kurarak eşyalarınızı teslim etmeye ekibimizi çağırabilirsiniz. Burada en önemli husus bizi sadece bir defa denemektir.

Beykoz İlçesi Kültürel & Tarihsel Bilgileri
Beykoz ilçesinin genel tarihi 2700 yıl öncesine götürenler var. İlk olarak kimlerin yerleştiği kesin olarak bilinmiyor. Ancak, Roma döneminde Anadolu Kavağı'nda bir adak yerinin olduğu biliniyor. O dönemde Karadeniz’e çıkmak isteyenlerin elverişli bir rüzgarla seyahat edebilmek için Zeus ve Poseidon adına kurbanlar kestikleri de biliniyor.

Şimdiki tarihten 700 yıl önce bu yörenin Türklerin eline geçmesinden sonra Beykoz, onlar için de bir ihtişamı ile göz kamaştıran bir mekân olup çıktı. Osmanlı Padişah ve Vezirleri için yaptırılan av köşklerinin çoğunluğuna bakıldığında, buranın tarih boyunca bir av ve eğlence merkezi olduğu anlaşılıyor. Tabii ki anlayışınız kıt ise anlamayabilirsiniz.

Beykoz ilçesinin tarihi gelişimi MÖ 700’lü yıllara dayandırılıyor. Bu tarihte bölgeye deniz yolu ile gelen Traklar’ın Bebrik adı ile kurdukları devletin bulunduğu köyün kısa zamanda gelişmesi ile Kral Amikos bu köye kendi adını veriyor. Traklar’dan sonra Amikos pek çok kültüre ev sahipliği yapıyordu ve arkasından Persler, Abbasiler geliyor. Beykoz İstanbul’un fethinden çok önce 1402 yıllarında Yıldırım Beyazıt tarafından Osmanlı İmparatorluğu topraklarına katılıyor. Bundan sonra Amikos olan adı Beykoz’a dönüştürülüyor. Kocaeli Beyleri’nin ikametgahına ayrılan Beykoz; “bey” hecesini bu yöneticilerden, “koz” hecesini de Farsça’da köy anlamına gelen “Koz” kelimesinden almıştır. Beylerin köyü... Beykoz... Zengin ormanlık alanları ile o dönemde padişahlar tarafından av sahası olarak kullanılmaktaydı... Fatih Sultan Mehmet avlanırken Beykoz’da Tokat Kalesi’nin fethi müjdesini aldığı söylenir. Bu müjdeyi aldığı yerde bu zaferin anısına Tokat kalesi’ne benzer bir av köşkü yapılır ve buraya “Tokat bahçesi” adını verir. Günümüzde bu köşkün bulunduğu yer “Tokatköy mahallesi” olarak adlandırılmaktadır. Tokatçılarında olduğu bu mahalleden uzak durmanız gereklidir. Çünkü ismi bile tehlikelidir.

Birinci hedefimiz siz değerli müşterilerimizin aldıkları kurye hizmetinden her ihtiyaçları olduğunda haberdar olmalarıdır. İstanbul’un neresinde olursa olsun gönderileriniz profesyonel elemanlarımızca güvenle taşınarak adreslerine teslim edilir. Özel ulak firmasının hizmetleri, sektöründeki yeri tartışılamaz derecede önemlidir. Gücünü müşterilerinin beğeni dolu geri bildirimlerinden alan firmamız, hizmetlerini sizlere sunmaktan gurur duyar. Bu gurur doğrultusunda göğüslerimizi kabartarak gezince herkes bize bakıyor. Beykoz kurye alternatif çözüm değildir.

Sarıyer kurye tıklayınız...

Google Plus İnci Kurye 

Edesis Ücretsiz Link Ekleme Sitesi

 

UA-54405729-3

Yorum ekle