Hızlı Başakşehir Motorlu Kurye Şirketi

17 senelik süre zarfında Başakşehir kurye hizmetleri, ilk günden itibaren sadece müşterilerine hizmet vermeyi ilke edinmiş tecrübe ve titizliğin harmanlandığı firmayız. Var olduğumuz uzun dönem içerisinde krizlere ve yüzlerce rakibin arasında, işinden ödün vermeden görevini yerine getiren görevlilerden oluşmaktayız. Sektörümüzle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek yatırımlarını doğru şekilde yönlendirmiş ve işimizi en doğru yapabilmek adına ilerlemiş kurumsal üstün nitelikli firmayız.

Sosyal Güvenlik ve maliye açılarından uyulması gereken şartlara uymuş, üstümüze düşen görevleri yerine getirmiş, belgelerimizle dimdik ayakta durabilen, sizlerin isteklerini anında yerine getirmekle mükellef olan esnaflarız. Hızlı Başakşehir Motorlu Kurye Şirketi bilgileri aşağıdadır.

başakşehir kurye

Başakşehir Kurye Olarak Başlıca Uygulamalarımız


Başakşehir Motorlu Kurye Hizmeti - Başakşehir Arabalı Kurye Hizmeti - 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti - Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti - Başakşehir Evrak Gönderimi - Başakşehir Ucuz Kurye Hizmeti - Başakşehir Yaya Kurye Hizmeti - Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti - Başakşehir Gece Kurye Hizmeti - Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti Sağlıyoruz. Başakşehir Kurye Olarak Başlıca Uygulamalarımız.

Müşterimiz bizi aradığı andan itibaren çalışmaya başlıyoruz. Kaydınızı doğru şekilde alıp işin asıl merkezine yani operasyona aktarıyoruz. Başakşehir kurye değerlendirmesi ve raporlama için seyir zamanı boyunca gönderinizi takip ediyoruz. Takip etmemizin sebebi size iyi bir hizmet verme amacından gelmektedir. Doğru koordinasyon merkezi ile programlayıp ilerliyoruz. Muhtemel aksamaları teoride çözüyor ve gönderiyi İstanbul şartlarına göre yönlendiriyoruz. Oluşabilecek işçilik ve zaman kaybını operasyon sırasında mümkün olan en aza indirip, şekilli bir organizasyon hallerine düşeceğiz. P1 Belgesi şehiriçi gönderi teslimatı yapan firmaların uyması gereken kuralları yapılandırır ve tüketicinin doğru hizmeti alması için gerekli şartların oluşturulmasını koordine eder. Bakanlığın yetkili birimleri tarafından düzenli olarak incelenen ve takip edilen firmalar şartları yerine getirmediği zaman belge iptaline varacak cezalarla karşı kaşıya kalabilirler.

Tarafımıza verdiğiniz tüm porstacılık gönderileriniz güven altındadır. Bu güvenin kaynağını yaptığımız sigorta karşılıyor. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Telefondaki karşılamadan, teslimattaki form imzalamasına kadar içerde ve dışardaki ekibimiz her koşul ve hava şartında sadece işini yapıyor, her zaman güler yüzle karşılıyor, karşılanıyoruz. Şim postacılık hizmetlerimiz daha hızlı ve ekonomik olmaktadır. Sebebi ise müşterilerimizi yoğun indirim taleplerini karşılamak olmalıdır.

Başakşehir Hakkında Kısa Bilgiler - Tarihi & Önemi
İlçenin kurulduğu bölgede Osmanlı döneminde devletin barut ihtiyacını karşılamak üzere Azatlı baruthanesi kurulmuş, bölge Azatlık adıyla anılmıştır. İlçede tarihi özelliği bulunan diğer yapılar, Resneli Niyazi Bey'e ait Resneli çiftliği ve İstanbul'daki bilinen ilk yerleşim yeri olan Yarımburgaz Mağarası ve baruthaneye su sağlamak için kurulmuş Şamlar bendi'dır. İlçede Devlete bağlı faaliyet gösteren, 1 adet Genel Lise (Düz Lise), 4 adet Anadolu Lisesi, 2 adet İmam Hatip Lisesi, 1 Adet Çok Programlı Lise ve 6 Adet Mesleki Teknik Eğitim Lisesi olmak üzere toplam 14 adet lise, 21 adet İlkokul, 18 adet Ortaokul, 2 adet İmam Hatip Ortaokulu, 5 adet anaokul (Okul Öncesi Eğitim Kurumu), 1 adet Rehberlik ve Araştırma Merkezi, 1 adet Halk Eğitimi Merkezi ve 1 adet Mesleki Eğitim Merkezi bulunmaktadır.

Kanunlarımızın 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu kapsamında faaliyet gösteren özel öğretim kurumları ise; 1 adet Anadolu Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi, 1 adet Anadolu İletişim Meslek Lisesi, 2 adet Özel Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, 3 adet Özel Meslek-Teknik Lise, 10 adet Anadolu Lisesi, 2 adet Fen Lisesi, 1 adet Fen ve Teknoloji Lisesi, 1 adet Özel Hazırlık Sınıfı Bulunan Anadolu Lisesi olmak üzere toplamda 21 adet Özel Lise, 12 adet Özel Türk İlkokulu, 10 Adet Özel Türk Ortaokulu, 55 adet Özel Türk Okul Öncesi Eğitim Kurumu (Anaokulu), 10 Adet Özel Çeşitli Kurs, 28 adet Özel Dershane, 14 adet Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu, 10 adet Özel Öğrenci Etüt Eğitim Merkezi, 7 adet Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve 5 adet Özel Öğrenci Yurdu bulunmaktadır. Başakşehir içindeki tarihi kurye firmasının size özel uygulamalarından faydalanmak istiyorsanız bizi hemen arayınız. Kaynak kullanılmıştır. Yenilenebilir güce sahip bir firma olduğumuzun kanıtını isteyen birkaç kişiye istisna yapan binamızın içindeki Başakşehir kurye cinsiyetlerinden arınmıştır.

cağaloğlu kurye için tıklayınız.

Yorum ekle