Bakırköy Motorlu Kurye Şirketi

Hız ve kalite konusunda Bakırköy kurye ile iş yaptığınız taktirde işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Hiç bir zaman bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir.

Bakırköy hızlı kurye ile hem nakitten hemde zamandan büyük ölçüde tasarruf etmiş olursunuz. Kurye ile acil evrak paket taşımacılığı işlemlerinizi garantili olarak uyguluyoruz. Bakırköy sınırları içerisin de en hızlı ve güvenilir hizmeti sizlere sunmak için geliştirilen express kurye sistemi önemli ve değerli gönderilerinizi en kısa sürede ve en güvenilir şekilde sizin yerinize ulaştırıyor. Normalde kurye hizmeti veren yerler en uzak mesafelere 180 dakika süre biçerken, firma olarak express kurye sistemini kullanarak en uzak mesafeye gönderilerinizi sadece 60 dakika sürede ulaştıra güvencesi sağlıyoruz. Böyle ce zaman kaybı olmadan gönderilerinizi en sağlıklı şekilde gerekli önemi göstererek en kısa süre de ulaştırıyoruz. Bakırköy içinde kurye aramalarınıza, birçok semte bulunan express kuryeler size hizmet vermek için beklemektedirler.

bakırköy kurye

Bakırköy ilçesi moto kurye şirketi olarak hizmet veren Kuryeland siz değerli Bakırköy ilçesi firmaları, semt sakinlerinin her türlü exspres, hızlı ve acil ilaç kurye , toplu dağıtım , cari abonelik, pullu abonelik, gibi tüm motor kurye, araçlı araçsız kurye, yaya kurye işlerinizde bizi arayarak randevu alıp bizin firmamızın deneyimli profesyonel kadrosundan hizmet alabilirsiniz. Bizim şirketi denemeden başka firmalarla temasa geçmeyiniz.

Kişisel bakım ürünleri için bile Bakırköy kurye şirketinden haber beklersiniz. Bakırköy motor kurye hizmetleri - Bakırköy acil ilaç kuryesi reçeteli olarak - Bakırköy Araçlı kurye hizmeti 24 saat - Bakırköyde ekspress moto kurye ihtiyaçlarınıza anında çözümler.

Profesyonel kurye çalışanlarımız tarafından kayıtlarınızın alıcı ve teslimat adreslerini eksiksiz olarak sizlerden alınır ve güvenilir bir kayıt oluşturmaktadırlar.  Firmamız değerli müşterilerine en değerli şey olan zamanı kazandırır. Müşteri temsilcilerimiz tarafından alınan kayıtlar sistem üzerinden operasyon birimlerine gönderilip, gerekli adresler alım bölgesindeki kuryemize iletilip yapılan ön hazırlık aşamasından sonra teslimatlarınızın son evresine kadar takip edilir ve siz müşterimize gereken bilgi akışı operasyon tarafından sağlanarak Bakırköy motokurye siparişleriniz tamamlanır.

Bakırköy ekonomisi genel olarak sanayi ve ticarete dayalıdır. Bizans döneminde eski önemini koruduğu gibi, aynı zamanda askeri ve siyasi bir merkez olan Hebdomon ismiyle anılmaktaydı. Bakırköy zamanla Jeptimun, Makrohori, Makriköy, 1925'de de bugünkü Bakırköy adını almıştır. İlçe sınırları içinde bulunan Yeşilköy (Ayastefanos) 1877-1878' de Rus işgaline uğramış, 3 Mart 1878de Ayastefanos Antlaşması da burada imzalanmıştır. II. Abdülhamit burada tahttan indirilmiştir. Bakırköy'ün tarihi gelişiminde Fransız işgali'nin pek çok etkisi görülmüştür. İşgal daha sonra İstanbul' un kurtuluşu ile ortadan kalktı. Cumhuriyet dönemine adım atıldı. İstanbul 12. yüzyılda Latin İmparatorluğu' nun bir parçası olunca Hebdomon da İstanbul' un kaderini paylaştı. Hebdomon adından başka Jeptimum adıyla anılan Bakırköy, Bizans'ın son dönemlerinde Makrohori (Uzunköy) olarak adlandırılıyor. 14. yüzyılın ortalarında Osmanlıların eline geçmesiyle, adı Makriköy'e dönüştü. Türklerin Bakırköy'e yoğun olarak yerleşmeleri 15. yüzyıllara denk gelmektedir.

Bakırköy Sahili Hakkında


II. Abdülhamit döneminde gelişen ve köşklerle donanan Makriköy, 19. yüzyıl sonlarından beri İstanbul'un bir ilçesi durumundaydı. 1925'te ulusal sınırlar içindeki yabancı kaynaklı adların değiştirilmesi sırasında, adı Bakırköy olarak belirlendi. İlçe sınırları içinde yer alan Yeşilköy (Ayastefanos), tarihsel bakımdan önem taşımaktadır. Personellerimiz tecrübe ve hızı ile her evrakınızı aynı bir pilot gibi ışınlayarak götürür.

Bakırköy  kurye ilçesinin mahalelleri

Ataköy 1. kısım kurye

Ataköy 2-5-6. kısım kurye

Ataköy 3-4-11. kısım kurye

Ataköy 7-8-9-10. kısım kurye

Basınköy kurye

Cevizlik kurye

Kartal  kuryetepe kurye

Osmaniye kurye

Sakızağacı kurye

Şenlikköy kurye

Yenimahalle kurye

Yeşilköy kurye

Yeşilyurt kurye

Zeytinlik kurye

 

Zuhuratbaba kurye

Beşiktaş kurye tıklayınız...

Google Plus İnci Kurye 

Edesis Ücretsiz Link Ekleme Sitesi

 

UA-54405729-3

Yorumlar   

+3 #9 İnci Kurye 18-06-2015 05:19
Alıntılandı Gül:
Hizmetiniz için çok teşekkür ederim, herkese de tavsiye ederim, özellikle de pazar günü hizmet verilmesi büyük ayrıcalık

Gül hanım,
Hizmetlerimiz kesintisiz deva ediyor, dilediğiniz saat arayabilirsiniz . Biz teşekkür ederiz yorumunuz için. İyi günler.
Alıntı
+3 #8 İnci Kurye 18-06-2015 05:18
Alıntılandı web pro:
Hızlı ve güvenli taşımacılık denilince İnci Kurye ismini yarı bir yerde tutuyoruz. Gerçekten işlerini hakkıyla yapıyorlar.

İltifatınız için teşekkür ederiz. Bizim için her müşterimiz ayrıcalığı hak ediyor. Bakırköy kurye ailesi olarak iyi günler diliyoruz.
Alıntı
+2 #7 İnci Kurye 18-06-2015 05:16
Alıntılandı Betül a.:
Çok zor durumda kaldığım anda imdadıma yetişen İnci Kuryeye çok teşekkür ediyorum.

Betül hanım, detaylı mesajınızı ayrıca aldık. Yardımcı olabildiysek ne mutlu. İlginize teşşekür eder, iyi günler dileriz.
Alıntı
+5 #6 Betül a. 06-06-2015 22:23
Çok zor durumda kaldığım anda imdadıma yetişen İnci Kuryeye çok teşekkür ediyorum.
Alıntı
+6 #5 web pro 29-05-2015 00:11
Hızlı ve güvenli taşımacılık denilince İnci Kurye ismini yarı bir yerde tutuyoruz. Gerçekten işlerini hakkıyla yapıyorlar.
Alıntı
+7 #4 Gül 27-05-2015 14:13
Hizmetiniz için çok teşekkür ederim, herkese de tavsiye ederim, özellikle de pazar günü hizmet verilmesi büyük ayrıcalık
Alıntı
+7 #3 Koray Çamaşır 26-05-2015 22:43
Takdirlik çalışmalarınızı n her zaman devam edeceğine olan inancımızla... Teşekkürler İnci Kurye.
Alıntı
+7 #2 Serap Dış Taicaret 26-05-2015 19:09
Yıllardır tüm iş ağırlığımızı üzerimizden alan İnci Kuryeye üst yönetim kadrosu olarak teşekkür ediyoruz.
Alıntı
+9 #1 Bakırköy kurye 25-05-2015 12:31
Daha nitelikli hizmet için... Soru, düşünce, yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaşınız...
Alıntı

Yorum ekle