Bahçeşehir Kurye Şirketi 

Bahçeşehir kurye olarak bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Tarafımıza verdiğiniz siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder. her zaman güveninize layık olmaya çalışıyoruz. 

Şubemiz ağaçlarının sizlere sunduğu taze meyveler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş, unutulmaz yaz mevsiminin gerçek meyveleriyle göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır.

bahçeşehir kurye

Bahçeşehir Kurye Şirketi Hizmetleri 

Bahçeşehir Motorlu Kurye Hizmeti  - Bahçeşehir Arabalı Kombolu Kurye Hizmeti - Bahçeşehir Acil Hızlı Kurye Hizmeti - Bahçeşehir Ucuz Kurye Hizmeti - Bahçeşehir Express Kurye Hizmeti - Bahçeşehir Yaya Kurye Hizmeti - Bahçeşehir Gece Açık Nöbetçi Kurye Hizmeti - Bahçeşehir Acil Reçeteli İlaç Yetiştirme Hizmeti. Bahçeşehir kurye şirketi hizmetleri.

Dilediğiniz bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Behçeşehir içinde kurye arıyorsanız her zaman bizi arayabilirsiniz. Firmamızın değişmeyecek olan koşulsuz ve kesintisiz müşteri memnuniyeti ve ilkesini benimsemiş olan amelelerin sektöründe işini, devamlı, sınırsız, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile özenle 24 saat açık gece kurye hizmetleri cumartesi ve pazar günleride açık olup 7 gün 24 saat hızlı ve her yeri bilen haberci hizmetlerini vermektedir. Bizi arayan tüm müşterilerimize saygılarımızı sunuyoruz.

Bahçeşehir Hakkında Kısa Bilgi
Bahçeşehir'e ilk yerleşim 1994 yıllarında başlamış olup, o zamanki Emlak Bankası ve Mesa Nurol tarafından yapılmıştır. O zamanlar kendine özgü , dış kapısında bile güvenlik görevilisi bulunan ve camlarında "Bahçeşehir" isminin yazılı olduğu özel etiketleri bulunmayan arabaların durdurulup, misafir iseler, gidecekleri ev sahibinin önceden haber vermiş olduğu üzerine içeri alınır, etrafı yeşillik çayırlık tepelik olan tatlı şirin bir semttir. İlk kurulduğu yıllarda ortalama bir semt olarak düşünülen Bahçeşehir'in nüfusu 2000 yılı genel sayımlarında 250.000 olarak belirlenmiştir, semtteki yaşayanların İstanbula oranla çok yüksek sosyo-statüleri, göç almaya müsait olmayan yapısı olmasına rağmen, Bahçeşehir kurye şirketindeki büyük bir nufüs artışı olmuş 2008 genel seçimlerinde kendisine bağlanan diğer uydu kent ve beldelerle 388.000 olarak belirlemiştir.

hadımköy kurye hizmetleri için tıklayınız.

Google Plus İnci Kurye 

Edesis Ücretsiz Link Ekleme Sitesi

 

UA-54405729-3

Yorumlar   

+2 #6 movies 02-07-2015 05:54
Adıma kurye gelmiş fakat mesai uzayacağı için alamayacağım acaba akşam 22:00'dan sonra teslimat yapabilir misiniz?
Alıntı
+4 #5 Games 27-06-2015 10:57
Çalışma mükemmel, zamanında teslim mükemmel, personel davranışı mükemmel... Daha ne denir ki!
Alıntı
+4 #4 musicwomen 26-06-2015 17:18
Bölgemizde adını duyurmuş bir şube olan bahçeşehir kurye gerçekten profesyonel çözümler sunarak sonuca ulaşıyor. Kurumsal olduklarını her hareketleri ile sergiliyorlar. Bravo.
Alıntı
+5 #3 Pınar 26-06-2015 09:03
Yıllardır aradığım hizmet kalitesiniz sizde buldum. Çalışmanızı oldukça profesyonel buluyorum.
Alıntı
+5 #2 kids 25-06-2015 12:16
Beni zor bir günde evdi, işti, çocukların okuluydu derken o karmaşada yalnız bırakmadınız. Gerçekten hizmetinizin karşılığı yok.
Alıntı
+5 #1 ahmet k 20-06-2015 08:30
Kaliteli ve nitelikli hizmet veriyorlar.
Alıntı

Yorum ekle