Avrupa Yakası Kurye Şirketi

Kesin olarak hızlı olan Avrupa yakası kurye şirketi personellerimizle yollayacağınız tüm postalarınız aciliyetine göre normal ve ekspress olarak ikiye ayrılan hizmetimizde, normal gönderecekleriniz bildireceğiniz adreslerden alınarak maximum 3 saat, diğer seçenek olan ekspres zarflarınız ise zaman en yakın mesafede 30 dakika, en uzak mesafede ise 75 dakikada adresine teslim edilmektedir. Gönderilerin müşterinin bildireceği adresten alıp aynı gün ve mesai saati içerisinde alıcı adrese telim edilmesi hizmetidir. Aynı istikamete giden gönderiler sırasıyla teslim edilir. Sırasına göre derken adres sıralamalarını demek istiyoruz.

Müşterinin bildireceği adresten alıp zaman kaybetmeksizin direkt olarak alıcı adrese teslim edilmesi hizmetidir. Ücretlendirme genel olarak iki katıdır. Teslimat süresi en yakın mesafede yarım saat, en uzak mesafede ise bir buçuk saat zamanı vermekteyiz. Avrupa yakası motorlu kurye kısmında olan kuryelerimizin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Hiçbir zaman evraklarınız yada paketleriniz ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla kafa kafaya gelmezsiniz. Cebinizi tam olarak zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş elemanlarımızla göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Şunları da belirmekte fayda var, zaman bizim için gerçekten önemlidir.

avrupa yakası kurye

Avrupa Yakası Kurye Ünvanının Getirdikleri


Avrupa Yakasında Arabalı Kurye Hizmeti Avrupa Yakası Motorlu Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Avrupa Yakası Evrak Gönderimi | Avrupa Yakası Ucuz Kurye Hizmeti | Avrupa Yakası Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Avrupa Yakası Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Özel Olarak Tercihleriniz Doğrultusunda Düzenlenir. Avrupa Yakası Kurye Ünvanının Getirdikleri.

Avrupa yakasında olan hızlı elemanlarımız, bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken emtia, paketlerinizin adresinizden alıp vereceğiniz adrese götürme yani anlayacağınız şekilde anlatmak gerekirse gidip geri getirme işlemlerini yapar. Avrupada yardıma muhtaç şekilde yaşayan hizmetli personellerimiz, bölgelere göre 1 saat ile 2 saat arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir. İşinde profesyonel olup en hızlı ve en güvenilir firma olduğumuzun garantisi olarak evraklarınızı gönderi ücretinin 5 katına sigortalıyoruz. En kaliteli hizmet en profesyonel elemanlarımızla bu sektörde en iyisi olduğumuzun garantisi 15 senelik köklü yapımızdan kaynaklanmaktadır. Bununla beraber olan kaynaklarımıza dikkat etmeniz gerekebilir.

Avrupa Yakası Kurye Tarihçeleri
Avrupa denildiği zaman insanların ürkme nedenlerine ilişkili olarak, Sami dillerde Erep (yahut Irib), güneşin battığı taraf anlamına gelir. Fenikelilerden Yunanlılara geçen bu ad, Yunanca'da Europa olmuş ve Ege Denizi'ne göre batıda bulunan ülkelere bu ad verilmiştir. Öteden beri büyük krallık ve imparatorluklara beşiklik yapmış bu yarımada, endüstri devriminden sonra da gelişmişliğini korumuş ve diğer tüm kıtalara göre endüstrileşmesini kısa sürede tamamlamıştır. Avrupa'nın önemi, konumu, yüz ölçümü, doğal kaynakları, nüfusu ve fiziki özelliklerinden değil sahip olduğu insan kaynağı ve onun niteliklerinden ileri gelmektedir. İyi eğitilmiş insanlardan oluşan nüfus, bilim ve teknolojide göstermiş olduğu ilerlemeler sayesinde ekonomik yönden de gelişmiş ve yüksek bir hayat standardına ulaşmıştır. Doğal kaynakları görece az olan Avrupa, bu gelişmesini tamamen eğitimli insan kaynağına ve sömürgecilik sisteminin kazanımlarına borçludur. Günümüzde dünyanın en büyük güç odağı olan ABD'nin halkı da büyük oranda Avrupa kökenlidir. Ayrıca bilimsel ve teknolojik gelişmelerin kilometre taşları olan önemli buluşların çoğu da Avrupalılar tarafından gerçekleştirilmiştir.[kaynak belirtilmeli] Avrupa ülkelerinin her yönden birleşmesini amaçlayan ve bu yolda önemli aşamalar gerçekleştiren Avrupa Birliği, Avrupa'nın yeryüzündeki gücünü ve önemini daha da artırmaktadır. Bizde kurye federasyonuna ait olduğumuz dönemden itibaren gücümüzü arttırmışızdır.

1990 yılına kadar (Soğuk Savaş'ın bitimi) Avrupa'da birbirinden farklı siyasal ve ekonomik sistemler ve bunların temsilcilerinden oluşan bloklar mevcuttu. Bunlardan biri, şimdi de mevcut olan çok partili demokratik sistemi ve serbest piyasa ekonomisini uygulayan Batı Bloku, diğeri ise tek partili sosyalist siyasal sistemle ekonomiyi uygulayan Doğu Bloku'ydu. Ancak Doğu Bloku'nun lideri olan SSCB'nin ekonomik ve siyasal sisteminin iflas etmesiyle doğu bloğu da çökmüştür. Eski Doğu Bloku ülkeleri, ekonomik ve siyasal sistem olarak Batı Bloku'na yakınlaşma yolunda önemli adımlar atmışlardır. Çok partili demokratik sisteme ve serbest pazar ekonomisine geçiş yapmanın sancıları büyük oranda atlatılmıştır. Avrupa'nın yüzölçümü 10.523.000 km2 dir. Bu ise yeryüzünün %2'i, karaların % 7'si Avrasya'nın 1/5'i demektir. Avrupa, yaklaşık olarak harita üzerinde 35 ile 70 kuzey paralel daireleri ile 10 ile 60 doğu meridyenlerinin çerçevelediği bir üçgene benzer. Yarımadada 0-4 saat dilimleri yer alır. Şirketimizin muhteşem Avrupa yakası kurye personelleri kalbimizde yerini her zaman alırlar.

Kocasinan kurye için tıklayınız.