Ataşehir Motor Kurye Hizmetleri

Eskiye dayanan Ataşehir kurye şirketi ismiyle ticaret odasına kayıtlı olan binamızın adresinde faaliyete geçtiğimiz günden itibaren bütün semtlere yayılmış olan ulaklarla birlikte siz müşterilerimize verilen hizmetleri acil kurye amacına uygun olarak düzenleyen, nitelikli bir dağıtım pazarlama ve organizasyon faaliyetlerinde bulunan bir kurye şirketidir. Mega şehirlerde evrak ve paket gönderimleri için en uygun taşımacılık birimi motorize olan özel ulak işçileridir.

Çok sıkışık trafiklerde ve karmaşık adresleri bile çok kolay çözümleyen profesyonel ve uzman ulak ekibimiz mevcuttur. Bir yakadan diğer yakaya kurye gönderimleri için lütfen çağrı merkezimizi arayarak haberci kuryeler kaydı oluşturarak size en yakın kuryeyi isteyebilirsiniz. Size yönlendirdiğimiz kuryemiz sadece sizin evrağınızı taşır ve araya aynı veya farklı bir bölgeden hiç bir evrak sıkıştırmaz. Nedenine gelince tahmin edeceğiniz gibi kuryeler sıkıştırdığı evrağı nereye sokacağını bilemez.

0216-380 68 33 Daimi Hızlı Teslimat

Ataşehir Kurye Olarak Uygulamalarımızı Yazıyorum
- Ataşehir Motorlu Kurye Hizmeti
- Ataşehir Arabalı Kurye Hizmeti
- 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
- Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
- Ataşehir Evrak Gönderimi
- Ataşehir Ucuz Kurye Hizmeti
- Ataşehir Yaya Kurye Hizmeti
- Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
- Ataşehir Gece Kurye Hizmeti
- Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Bunların yanında randevu alınarak yapılan gönderimlerle kimlik karşılığı teslimat gibi sistemlerinde uygulanıp yaygınlaşmasında faal görevleri almışlardır. Anında takip ve raporlama sistemi teknoloji alanındaki konumu ve teslimat sonuçları çok net bir şekilde müşterilerimize iletilmektedir. Müşterinin bizi aramasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Çünkü para herkese lazım olan bir maddedir. Vizyonumuzu oluşturan hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Servisimiz tarafından en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen kurye gönderi şeklidir. Temelleri sağlamlaştırdıktan sonra bilgi ve beceriye dayalı, rekabetin öne geçtiği hizmet sektöründe hak ettiği yere ulaşmak amacıyla, alanında yılların birikimine sahip deneyimli bir kaç şirketin ortak kuruluşudur.

Bize çok para kazandıran, yaptığımız işlerden sonra çocuklarımızın karınını doyuran müşterilerimize alternatif çözüm ve öneriler geliştirmeye, yeni bilgiler üretmeye odaklı çalışır. Özel Ataşehir kurye servisinin yerinde ve eksiksiz olmasını sağlayacak mekanizmaları geliştirip yöneterek müşterilerine artı değer yaratır. Apartman içi kurumsal politikasının temeli müşterilerileriyle yakın ilişkiler kurarak onları iyi anlamaya, değişen gereksinimlerini önceden görerek bu gereksinimlerini en hızlı biçimde karşılamaya dayalıdır. Gerek teklif gerekse operasyon aşamasında sağlıklı sonuçlara varabilmeniz amacıyla farklı çözüm alternatifleri üreterek, İlk günkü heyecanını her zaman canlı tutarak, bu heyecanını performans arttırıcı bir unsur olarak kullanarak işlerimizi yoluna sokuyoruz. Sonrası ise bilinen bazı makale içerikli konulardan ibarettir.

Sürekli zorlukla yapmış olduğunuz işlerinizi yaratmanın yolu müşteri memnuniyetini maksimize etmekten geçer. Bu memnuniyeti artırmak için bizim önceliklerimizi müşterilerimizin öncelikleri belirlemektedir. Müşteri bilgileriyle birlikte gizliliği taahhüt edilen tüm bilgileri istisnasız korur, uzun dönemli ve kalıcı ilişkiler kurmayı hedef ediniriz. Bunları bilmeniz menfaatiniz doğrultusunda olur.

Ataşehir Hakkında Bilinmeyenler ve Tarihçesi
Ataşehir ilçesi 25,84 km²'lik bir alan içinde, 361.621 nüfusa ve toplam 17 mahalleye sahiptir. 1993 senesinin başında Emlak Bankası'nın iştirakiyle başlanan "uydu kent" projesi Ataşehir'in temellerini attı. 2005 yılında ise Ağaoğlu, TOKİ, Varyap gibi büyük inşaat şirketlerinin yatırım noktası haline geldi ve 2008 yılında Kadıköy'den koparak belediye statüsü kazandı. Bundan sonrada hızla büyümeye devam etmiştir. Maliye Hazinesiyle birlikte Tercüman gazetesinin sahibi Kemal Ilıcak ve işadamı Alim Kantarcı'nın sahip olduğu Karaman Çiftliği olarak bilinen 6500 dönümlük arazinin mülkiyeti Ilıcak'ın borçları nedeniyle, sırasıyla Yapı Kredi Bankası, Anadolu Bankası, Emlak Bankası ve TOKİ ye geçti.

Ilıcak ve ortaklarının 1983 yılında bu arazi için hazırladıkları İsotaş Yenikent isimli 50.000 konutluk projeye, yerleşim merkezlerine uzak ve ütopik olduğu gerekçesiyle talep görmedi. O Yıllarda çektiği kredileri geri ödeyemeyen Ilıcak, ipotekli olan arazinin mülkiyet hakkınıda Yapı Kredi Bankasına bırakmış oldu. Diğer taraftan devlet hazinesi ise %21 lik payının tamamını yine bir kamu bankası olan Anadolu Bankasına devretti. 8 Ocak 1988 tarihinde Anadolu Bankası, Türkiye Emlak ve Kredi Bankası ile birleşti ve bankanın yeni adı "Türkiye Emlak Bankası" oldu Ardından, Yapı Kredi Bankasın da elindeki arazi hisselerini tümünü satın alan Emlak Bankası, böylece Karaman Çiftliği'nin tek sahibi olmuştur.

Emlak Bankası o dönemdeki konut geliştirme projeleri kapsamında, ilk önce ismini "Anatepe uydu kenti" olarak belirlediği bu arazinin 1800 dönümlük kısmını, Eska, Tekfen, Eltes ve Baytur isimli inşaat şirketlerine etap etap inşaa ettirdi. 1993 yılında Ataşehir Konutları'nın ilk etabı satışa çıkarıldı. 2000'li yıllara girerken Alarko inşaatın da faaliyetleriyle gelişen bölgenin kontrolü TOKİ'ye devredildi. 2002 yılından sonra TEM oto yolunun batı tarafında kalan 2800 dönümlük kısmında da Teknik Yapı, Varyap, Ağaoğlu gibi inşaat şirketlerinin uygulamasına sunan TOKİ Türk emlak sektörüne Batı Ataşehir kavramını da kazandırmış oldular. Ataşehir İlçesi Mart 2008'de TBMM'de kabul edilen "Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde İlçe Kurulması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkındaki Kanun"la kuruldu. Yapılması gereken işleri verilen sözlere uygun olarak, zamanında ve en doğru şekilde tamamlamak, bizim en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak bilinir. üstün niteliklere sahip olan Ataşehir kurye sahipleri gayet insaflı kişilerdir.

Ataşehir  kurye ilçesinin mahalelleri

Aşıkveysel, Ataşehir  kurye  kurye

Atatürk, Ataşehir  kurye

Barbaros, Ataşehir  kurye

Esatpaşa, Ataşehir  kurye

Ferhatpaşa, Ataşehir  kurye

Fetih, Ataşehir  kurye

İçerenköy, Ataşehir  kurye

İnönü, Ataşehir  kurye

Kayışdağı, Ataşehir  kurye

Küçükbakkalköy, Ataşehir  kurye

Mevlana, Ataşehir  kurye

Mimarsinan, Ataşehir  kurye

Mustafa Kemal, Ataşehir  kurye

Örnek, Ataşehir  kurye

Yeniçamlıca, Ataşehir  kurye

Yenişehir, Ataşehir  kurye

Yenisahra, Ataşehir  kurye

Kartal kurye tıklayınız...

Google Plus İnci Kurye 

 

UA-54405729-3

Yorum ekle