Arnavutköy Motor Kurye Hizmetleri - 7/24 Hizmet kalitesi

Oldukça profesyonel kuryeleriyle sektörün içinde olarak bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Bize ilettiğiniz siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder. Hemen ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine elemanlarımız tarafından iletilir.

Cebinizi hiçbir zaman zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Arnavutköy Kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir.

Arnavutköy Motorlu Kurye Hizmeti
Arnavutköy Arabalı Kurye Hizmeti
Arnavutköy Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Arnavutköy Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti
Arnavutköy Express Motorlu Kurye Hizmeti
Arnavutköy Yaya Kurye Hizmeti
Arnavutköy Gece Kurye Hizmeti
Arnavutköy Acil İlaç Hizmeti

Eski dönemlerde bu bölgede yaşayan Arnavut bir köylü Arnavutköy’ün isim babası olarak bilinir. Şöyle ki; bölge en eski dönemlerinden bu yana Edirne’ye ve dolayısıyla Avrupa’ya gidiş güzergâhı üzerinde yer almıştır. Yol üzerinde oluşu ve burada bir Arnavut’un yaşamasından dolayı bu güzergâhtan geçenler zamanla bu mevkie Arnavut’un Köyü ismini takmışlardır. Geçen süre içerisinde de “Arnavut’un Köyü” “Arnavutköy” olarak değişmiş ve halkın diline bu şekilde yerleşmiştir. Bir tane okul ve bir tane bakkalı olan yolcuların konakladığı han ve kahvehanesi olan köyde ulaşımın ve yolların bulunmamasından dolayı İstanbul’a at arabaların kullanıldığı araçlarla konvoy yapılarak gidilebiliyordu. Edirne asfaltı olarak bilinen yol güzergâhı 1939 yılından sonra ulaşımın kolay olması açısından yeniden düzenlenmiştir. Bu bölgeye Bulgaristan ve Yunanistan’dan mübadele yolu ile gelen Türklerin yerleşimi ile hane sayısı 350’ye ulaşan Arnavutköy 1951 yıllarında yeni yerleşimlerle bugünkü merkez isimli bölge şekillenmeye başlamıştır. 1963'e kadar Arnavutköy Çatalca'nın Boyalık Bucağı'na (merkezi Hadımköy) bağlı bir köyken o yıl Eyüp'ten ayrılıp ilçe olan Gaziosmanpaşa'ya bağlanmıştır. Bizler Arnavutköy hızlı kuryeleri olmaktan sevinç duymaktayız. Sürekli kurye ihtiyacınız olduğunda arayabilirsiniz.

Arnavutköy kurye ilçesinin mahalelleri

Anadolu mahallesi kurye

İmrahor mahallesi kurye

Aİslambey mahallesi kurye

Merkez mahallesi kurye

Yavuzselim mahallesi kurye

Atatürk

Bahşayış

Boğazköy Atatürk

Boğazköy İstiklal

Boğazköy Merkez

Bolluca Merkez

Deliklikaya

Dursunköy

Durusu Cami

Durusu Zafer

Hastane

İstasyon

Sazlıbosna

Nakkaş

Karlıbayır

Haraççı

Hicret

Mavigöl

Nenehatun

Ömerli

Taşoluk

Taşoluk Adnan Menderes

Taşoluk Çilingir

Taşoluk Fatih  kurye

Taşoluk M. Fevzi Çakmak

Taşoluk Mehmet Akif Ersoy

 

Yeşilbayır

Google Plus İnci Kurye 

 

UA-54405729-3

Yorumlar   

0 #1 luxury 21-06-2015 10:33
Tartışmasız bölgedeki en iyi kurye firması. Arnavutköyün vedarı iftarı diyebilirim.
Alıntı

Yorum ekle